2007. augusztus 17. 13:53
Hétfő reggeltől ismét teljes vonalon jár a 2-es metró
Hétfő reggeltől újra a teljes vonalán közlekedik a 2-es metró, miután megnyitják a három felújítás alatt álló metróállomást, az Örs vezér tere, a Pillangó utca és a Stadionok megállókat az utasok előtt.