Infostart.hu
eur:
376.15
usd:
318.7
bux:
127079.51
2026. február 27. péntek Ákos, Bátor
Fucsovics Márton az orosz Andrej Rubljov ellen játszik a wimbledoni teniszbajnokság férfi egyesének nyolcaddöntőjében Londonban 2021. július 5-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Facundo Arrizabalaga

Fucsovics Márton sérülés miatt visszalépett

Nem sokkal a meccse kezdete előtt jelezte a teniszező, hogy nem vállalja a játékot.

Fucsovics Márton vállsérülés miatt visszalépett a tokiói olimpia tenisztornájától.

A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) közlése szerint Fucsovics a teniszező ezt a csapatirodán jelezte vasárnap.

A 29 esztendős nyíregyházi játékos az idei wimbledoni elődöntős lengyel Hubert Hurkacz ellen kezdte volna meg szereplését első olimpiáján.

Közösségi oldalán arról írt, a vállsérüléssel utazott el Japánba, és mindent megtett, hogy felépüljön, de a helyzet nem javult, ezért döntött a visszalépés mellett.

Így magyar teniszező nem lép pályára a japán fővárosban, miután Babos Tímea a játékok előtt bejelentette: sérülés miatt tudja vállalni a szereplést Jani Rékával párosban.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.02.27. péntek, 18:00
Baán László
a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, a Liget Budapest Projekt miniszteri biztosa
Történelmi csúcsra ért a Richter!

Történelmi csúcsra ért a Richter!

Péntek reggel Ázsiában főként pozitív hangulatú kereskedést láthattunk, de Európában is óvatos emelkedés körvonalazódik. Jól teljesít a magyar piac is, a gyorsjelentés után 12 000 forint fölé emelkedett, ezzel pedig új történelmi csúcsot ért el a Richter. Eközben Amerikában továbbra is a negatív hangulat dominálhat, érdekes lesz megfigyelni, hogy tovább fokozódik-e a nyomás a technológiai szektoron, miután az Nvidia vártnál erősebb számai sem voltak elegendőek ahhoz, hogy megtámasszák a piacot. Eközben gazdasági események szempontjából is van mire figyelni. Többek között Franciaországból, Németországból és az Egyesült Államokból is friss inflációs számokat várunk, idehaza pedig a KSH zárja a hetet a januári foglalkoztatottsági, munkanélküliségi, valamint az ipari termelői árakkal.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×