2014. január 7. 06:20
Szén-monoxid-mérgezés a XVI. kerületben
A szülőket és gyereküket is kórházba kellett vinni Budapesten, a XVI. kerületi Rákosi úti otthonukból, miután szén-monoxid-mérgezést szenvedtek kedd hajnalban - közölte az MTI-vel a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője.