Infostart.hu
eur:
388.61
usd:
329.96
bux:
110890.99
2025. december 23. kedd Viktória
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Facebook/Népszava

Új információk és drámai videó a Jókai utcai házomlásról (18+)

Egy térfigyelő kamera rögzítette, amint a földre zuhan a rengeteg tégla, fagerenda és faldíszítő elem.

Mint arról az Infostart is beszámolt, a főváros VI. kerületében, az Aradi és a Jókai utca kereszteződésében egy ötszintes épület beépítés alatt álló tetőterének falazata omlott le, magával sodorva az alatta lévő erkélyek párkányzatát is. A törmelék a Jókai utcán parkoló gépkocsikra, illetve az úttestre zuhant.

Hatalmas robajjal omlott le a fal, a szemtanúk egy nőt hallottak sikítani. Amikor kifutottak a környező üzletekből, szinte nem látszódott semmi a nagy portól, ami hosszú percekig beborította az utcát, semmit sem lehetett látni.

Három ember zúzódásos sérüléseket szenvedett és sebeik keletkeztek, egy fiatal nő viszont koponyasérüléssel, gerincsérüléssel, belső sérülésekkel vittek kórházba. Mindannyiójukat kórházba szállították.

Több autó összetört, néhány teljesen kilapult, ezeket elfedte a törmelék. A katasztrófavédelem szerint öt autó lett totálkáros. Nemrég az is kiderült, hogy a beépítés alatt álló tetőtérben néhány hete tűzeset történt.

A hvg.hu tudósítója arról számolt be, hogy a rendörök öt, a mentők tíz perc alatt a helyszínen voltak, gyorsan érkezett a segítség.

A felső emeleteken üresek voltak a lakások, és az összetört autókban sem ült senki.

A Jókai utca érintett szakaszát, a Zichy Jenő utca és az Aradi utca között.

A Népszavának sikerült megszereznie az egyik térfigyelő kamera felvételeit a házomlás pillanatáról - megrázó felvétel!

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Emelkedéssel zártak pénteken az amerikai tőzsdék, amelyet az ázsiai piacokon szintén erősödés követett ma reggel. A mesterséges intelligencia körüli feléledő optimizmus hozzájárult a jó hangulathoz. Európában ehhez képest visszafogott mozgások voltak a mai kereskedésben, enyhe esés volt a jellemző a tőzsdéken. Közben a nemesfémek ralija tovább folytatódott, az arany új történelmi csúcsra ment, de jól teljesít az ezüst is. Emelkedett az olaj ára is a Venezuela közelében fokozódó geopolitikai feszültségek miatt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×