Infostart.hu
eur:
378.18
usd:
317.58
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Tűzoltók a VI. kerületi Aradi és a Jókai utca kereszteződésében található ötszintes épületnél dolgoznak, ahol homlokzati fal és tetőszerkezeti elemek dőltek az utcára és parkoló autókra 2022. június 27-én. Az omlás az épület tetejéről indult el, amely magával sodorta az alatta lévő erkélyek párkányzatát is, a törmelék a Jókai utcán parkoló gépkocsikra, illetve az úttestre zuhant.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Lábra állhat a gerincsérült balerina

Jól reagál a kezelésekre a Budapesti Operettszínház táncosa. Tóth Nikolett a fővárosi Jókai utca egyik házának leomló darabjaitól szenvedett súlyos sérüléseket.

A Bors beszámolója szerint a koponya- és gerincműtéten átesett balerinát továbbra is altatásban tartják, bár a műtétek után rövid időre felébresztették. Az orvosok bíznak benne, hogy Tóth Nikolett újra tud majd járni, ám hogy táncművészi karrierjét folytatni tudja-e, az még bizonytalan.

Az Operettszínház művésze június 27-én sérült meg súlyosan, amikor a budapesti Jókai utcában egy épület darabjai rázuhantak. A ház tetőterében luxuslakásokat alakítanak ki és ezért elbontották a tető egy részét, ami a párkányt is tartotta. Ez omlott le, négy embernek okozva sérüléseket, valamint több parkoló autót is megrongálva, kilapítva.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×