Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia
Cristiano Ronaldo a portugál labdarúgó-válogatott edzésén a budapesti Illovszky Rudolf Stadionban 2021. június 13-án. A koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjában szereplő portugál válogatott Magyarország ellen lép pályára június 15-én Budapesten.
Nyitókép: MTI/EPA-LUSA/Hugo Delgado

Hivatalos: Manchesterbe szerződött Cristiano Ronaldo

A City is érdeklődött az ötszörös aranylabdásért, de végül korábbi klubjához igazolt vissza.

A Premier League-ben szereplő Manchester United hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette a Juventustól az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldót, aki korábban 2003 és 2009 között már szerepelt az MU-ban. Péntek reggel még úgy tűnt, hogy a Manchester Cityhez szerződhet a 36 éves portugál klasszis, de kiderült, hogy korábbi csapata, az MU is bejelentkezett érte, ezt követően pedig felgyorsultak az események – írja az nso.hu.

A Premier League-címvédő City visszalépett az ügylettől, míg a Manchester United hivatalos ajánlatot tett a Juventusnak. A jelek szerint a felek pár óra alatt mindenben megállapodtak egymással, mert délután az MU már a hivatalos oldalán számolt be róla, hogy szerződtette a portugált.

Sajtóhírek szerint 2023 nyaráig szól majd a szerződése a manchesteriekkel, akik 25 millió eurót fizetnek érte a Juventusnak.

Ronaldo 2003 és 2009 között nyolc trófeát, közte 2008-ban Bajnokok Ligáját, nyert az MU-val – emlékeztet az MTI.

Egybehangzó sajtóértesülések szerint

a játékos ügynöke, Jorge Mendes már mindenben megegyezett a Premier League-ben címvédő Cityvel, amely azonban az utolsó pillanatban kihátrált a megállapodásból,

így a portugál klasszisra "lecsapott" a United.

Ronaldo már csütörtökön közölte Massimiliano Allegrivel, a Juventus vezetőedzőjével, hogy el akarja hagyni a torinói egyesületet. A támadó 2018-ban, 100 millió euró ellenében szerződött Olaszországba Madridból, a Juvénak pedig az volt az elsődleges célja, hogy a portugál sztár vezetésével megnyerje a BL-t. Ez végül nem jött össze a torinóiaknak, akiket Ronaldo 101 góllal segítette az elmúlt években, és ez idő alatt két bajnoki címet, valamint egy Olasz Kupát nyert az együttessel.

A 179-szeres portugál válogatott futballista a Premier League-ben 196 meccsen 84 gólt szerzett 2003 és 2009 között az MU színeiben.

Címlapról ajánljuk

Újabb adag ónos eső jön, ipari hóval

Borult, párás, helyenként tartósan ködös idővel indult a péntek, több térségben pedig ónos eső és ónos szitálás is nehezítheti a közlekedést. Elsősorban az északi és keleti országrészben kell csúszós utakra számítani, miközben a nyugati megyékben sűrű, zúzmarás köd rontja a látási viszonyokat.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Meglepő bejelentést tett Trump - Mutatjuk a piaci reakciókat!

Az elmúlt napokban a geopolitikai események voltak a befektetők fókuszában, Grönland kérdése továbbra is a terítéken van, miután tegnap este európai katonák érkeztek a szigetre, Trump pedig továbbra sem állt el annak megszerzésétől. Az ázsiai tőzsdék emelkedtek, részben annak is köszönhetően, hogy az USA kereskedelmi megállapodást jelentett be Tajvannal, amely vállalta, hogy az alacsonyabb vámok érdekében jelentős mértékű beruházást fog végrehajtani az Egyesült Államokban. Európában ezzel szemben gyengébb volt a hangulat, a magyar tőzsde viszont fittyet hányt erre és új csúcsot döntött. Amerikában pedig a stagnálás volt jellemző a tőzsdéken.  Eközben Donald Trump meglepő módon visszakozott, hogy az eddigi legesélyesebb aspiránsnak gondolt Kevin Hassettet jelölje a Federal Reserve élére.  Kidurran az AI lufi, vagy mindent elsöpör a legújabb megatrend? Következő befektetői klubunkon erről lesz szó. Információ és jelentkezés

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×