Infostart.hu
eur:
363.72
usd:
308.48
bux:
138891.07
2026. április 15. szerda Anasztázia, Tas
Spa-Francorchamps, 2018. augusztus 26.Sebastian Vettel, a Ferrari győztes német versenyzője és Lewis Hamilton, a Mercedes második helyen célba ért brit versenyzője a pódiumon a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Belga Nagydíjának eredményhirdetésén a spa-francorchampsi pályán 2018. augusztus 26-án. (MTI/AP/Geert Vanden Wijngaert) *** Local Caption *** 50498243
Nyitókép: MTI/AP/Geert Vanden Wijngaert

Akár a Mercedes-főnök nején is múlhat Vettel sorsa

Az alagút végi fényben felsejlhet egy Hamilton, Vettel duó is.

Feleségével is egyeztet Sebastian Vettel esetleges szerződtetéséről Toto Wolff, a Forma-1-es Mercedes csapatfőnöke.

"Susie áll hozzám a legközelebb, és számomra fontos a véleménye. Nagyszerű tanácsadó, és mindig alaposan megfontolja, hogy milyen irányba terel engem. Többször beszéltünk Sebastianról is" - jelentette ki az osztrák sportvezető, akinek brit

neje korábban maga is autóversenyző volt, dolgozott F1-es tesztpilótaként,

jelenleg pedig a Forma E-ben szereplő Venturi istállót irányítja.

A négyszeres világbajnok Vettel az idény végén távozik a Ferraritól, és egyelőre nem lehet tudni, melyik csapatnál folytatja. A sajtó hetek óta arról spekulál, hogy a Mercedeshez igazolhat. Ezeket a híreszteléseket némileg alátámasztják Toto Wolff korábbi szavai is, aki nem zárta ki a leigazolását, és "külső jelöltként" jellemezte őt..

Wolff ugyanakkor hangsúlyozta, hogy az istálló lojális két jelenlegi pilótájával, a címvédő brit Lewis Hamiltonnal és a finn Valtteri Bottasszal, akiknek a szerződése egyformán az idei év végéig szól.

A 2020-as F1-es idény július 5-én, Ausztriában rajtol.

Címlapról ajánljuk

Elemzők az Arénában: új kihívások előtt a Tisza Párt és a Fidesz-KDNP

Az országgyűlési választások után kialakult helyzetről, a Magyar Péter előtt álló utakról, Orbán Viktor jövőjéről beszélt Virág Andrea, a Republikon Intézet stratégiai igazgatója és Kiszelly Zoltán, a Századvég politikai elemzési igazgatója az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.04.15. szerda, 18:00
Nyeste Orsolya az Erste vezető elemzője és Madár István a Portfolio vezető elemzője
Madár István a Portfolio vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×