Infostart.hu
eur:
353.87
usd:
303.44
bux:
134616.81
2026. május 31. vasárnap Angéla, Petronella
Nico Hülkenberg, a Renault német versenyzője teszteli versenyautóját a montmelói versenypályán 2019. február 20-án. A Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság szezonnyitó nagydíját március 17-én rendezik Melbourne-ben.
Nyitókép: MTI/AP/Joan Monfort

Elbújtak a sztárok a Forma-1 első teszthetén

Sem az ötszörös világbajnok Lewis Hamilton, sem a négyszeres bajnok Sebastian Vettel nem erőltette meg magát túlságosan a Barcelonai teszthéten, aminek záró napján Nico Hülkenberg volt a leggyorsabb.

Nico Hülkenberg érte el a legjobb köridőt az idei Forma-1-es szezon első hivatalos tesztjének negyedik napján.

A Renault német pilótája mindössze 24 kört tett meg a Barcelona melletti Circuit de Catalunyán, de ennyi is elég volt neki ahhoz, hogy csütörtökön és a négynapos teszt összesítésében is a leggyorsabbnak bizonyuljon 1:17.393 perces eredménnyel. Ugyanakkor öröme és a csapatáé nem lehetett teljes, mert az autója nem bírta végig a gyakorlást.

A második időt Alexander Albon (1:17.637), a Toro Rosso thaiföldi versenyzője, a harmadikat pedig a Renault ausztrálja, Daniel Ricciardo (1:17.785) autózta. Előbbi 136, utóbbi 34 kört ment.

A címvédő és ötszörös vb-győztes Lewis Hamiltonnak 1:17.977 volt a legjobb eredménye, amivel ötödik lett. A brit pilóta 58 körön keresztül tesztelte a Mercedest.

A hétfői nyitányon a németek négyszeres világbajnoka, a Ferrarival versenyző Sebastian Vettel volt a leggyorsabb 1:18.161-gyel, kedden csapattársa, a monacói Charles Leclerc nyert, 1:18.247-tel, szerdán pedig az egyéves kihagyás után idén visszatérő Danyiil Kvjat, a Toro Rosso orosz pilótája 1:17.704-gyel.

Az e heti teszt ezzel véget ért, jövő keddtől péntekig újabb következik Barcelonában. Az idei szezon március 17-én Melbourne-ben, az Ausztrál Nagydíjjal rajtol.

Címlapról ajánljuk
A PSG viszi el Budapestről a BL-trófeát

A PSG viszi el Budapestről a BL-trófeát

Tizenegyes-párbajban a PSG nyerte meg a budapesti BL-döntőt, Az 1–1-re végződött 120 perc után a szétlövésben az Arsenal addigi legjobb mezőnyjátékosa, Gabriel hibázott az utolsó lövésnél

Növekszik a társadalmi nyomás Egyiptomban – Lehet, hogy nem 1,1, hanem 10 millió migráns szivárgott be

A 2023-as szudáni konfliktus után szabályosan ömlöttek be az emberek, méghozzá mindenféle ellenőrzés nélkül, ez már pedig merőben más típusú migráció, mint amivel Jordánia, Törökország vagy Libanon küzd, ahol legalább van esély összeírni azokat, akik érkeznek. Sayfo Omar, a Migrációkutató Intézet kutatási igazgatója beszélt a részletekről az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.01. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×