Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Megszólták Maradonát

Még az isteni Diegónak is tisztelettudónak kell lennie - mondta a FIFA illetékese.

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség világbajnokságért felelős vezetője szerint még a sportág olyan legendáinak is tisztelettudónak kell lennie másokkal szemben, mint Diego Maradona.

Colin Smith arra reagált, hogy az Argentína-Nigéria (2-1) csoportmérkőzés után Maradona dülöngélve a középső ujját mutogatta a közönségnek, illetve az argentinok továbbjutásával végződő találkozó alatt hol sírva fohászkodott, hol aludni látszott, vagy éppen egy saját magát ábrázoló nagy méretű képet mutogatott.

A FIFA illetékese az argentinok élő legendájának, a valaha volt egyik legnagyobb labdarúgónak nevezte Maradonát, de hozzátette, hogy - mint mindenki mástól - tőle is azt várják el, hogy tisztelettudóan viselkedjen.

A korábban évekig kokainfüggőséggel küszködő 57 éves világbajnok előzőleg azzal keltett botrányt, hogy a díszpáholyban szivarozott, ezért később elnézést kért, mondván, nem tudta, hogy nem szabad dohányozni a stadionokban.

Az argentinok a nyolcaddöntőben szombaton Franciaország válogatottjával találkoznak.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×