Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
A későbbi győztes Milák Kristóf a 200 méteres férfi pillangóúszás döntőjében a 125. úszó országos bajnokságon Kaposváron 2023. április 20-án.
Nyitókép: MTI/Derencsényi István

Milák Kristóf kirobbanó formában van

Fő számában, 200 méter pillangón nagyszerű időt úszott Milák Kristóf az előfutamban a Duna Arénában zajló úszó országos bajnokság szerdai versenynapján.

A szám olimpiai, világ- és Európa-bajnoka, világcsúcstartója 1:55.43 perces idővel csapott célba, legközelebbi hazai riválisa, Márton Richárd ennél több mint három másodperccel volt lassabb (1:58.44).

A Honvéd 24 éves úszója - aki a kedden 100 méter gyorson diadalmaskodott, mindössze négy századdal elmaradva az olimpiai szinttől - ezt megelőzően legutóbb egy évvel ezelőtt, a kaposvári országos bajnokságon versenyzett, akkor 200 méter pillangón a mostaninál egy másodperccel rosszabb idővel (1:56.44) kezdett, és a fináléban 1:52.58 perces idővel zárt.

Egy órával később az 50 méter gyors előfutamában is érdekelt volt Milák, aki 22.29 másodperces idejével a 101 fős mezőny élén végzett, így ebben a számban is a négyes pályáról várja majd a finálét.

A döntőket 17 órától a Duna World élőben közvetíti.

Címlapról ajánljuk
Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 6. 10:51
×
×
×
×