Infostart.hu
eur:
383.75
usd:
330.14
bux:
123648.33
2026. március 3. kedd Kornélia
Wiesbaden, 2016. november 30.Nico Rosberg, a 2016-os Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság győztese a szülővárosában, a németországi Wiesbadenben rendezett fogadási ünnepségén 2016. november 30-án. A Mercedes német versenyzője az autósport elitkategóriájának harmadik német világbajnoka Michael Schumacher és Sebastian Vettel után. (MTI/EPA/Andreas Arnold)
Nyitókép: Andreas Arnold

Ferrariba ült Nico Rosberg - videó

Legendás autó volánja mögött videózta magát az egykori Forma-1-es világbajnok.

Autós videókat is gyárt mostanában Nico Rosberg, és legutóbb egy Ferrari 488 Pistával tűnt fel. A német pilóta a francia Paul Ricard F1-es pályán nyomta az ikonikus maranellói verdának.

A próbakörök után tett néhány észrevételt is, például arról, hogy szerinte a leszorító erő hiánya miatt a fékerő nem 100 százalékos.

Ferrari 488 Pista

  • 0-100 km/h: 2,85 másodperc
  • végsebesség: 340 km/óra
  • teljesítmény: 711 lóerő
  • nyomaték: 770 Nm

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.03. kedd, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
Mélypontra ütötte a forintot a szárnyaló gázár

Mélypontra ütötte a forintot a szárnyaló gázár

A forint kedden több mint három egységgel gyengült az euróval szemben, az árfolyam megközelítette a 383-as szintet, miközben a dollár is 329 forint közelébe erősödött. A hazai devizára részben az nehezedik, hogy a hétfői 50 százalékos ugrás után tovább emelkedett a földgáz világpiaci ára, az európai jegyzés ismét 50 euró fölé került, a befektetők pedig attól tartanak, hogy a közel-keleti háború komoly termelési és szállítási fennakadásokat okozhat. A tavalyi negyedik negyedévben mindössze 0,2 százalékkal nőtt a GDP az előző negyedévhez képest, ami gyakorlatilag stagnálást jelent. A most publikált második becslés megerősítette a korábbi adatot, a részletek pedig azt mutatják, hogy 2025 végén sem sikerült érdemben dinamizálni a gazdaságot.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×