eur:
405.76
usd:
357.05
bux:
92964.32
2025. április 26. szombat Ervin
Nyerges Zsolt, a Szolnoki Olaj KK ügyvezető igazgatója a szolnoki Vízilabda Aréna átadó ünnepségén 2013. november 16-án.
Nyitókép: MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Nyerges Zsolt eladta a Közgépet

Az üzletember közleménye megerősíti a korábbi sajtóértesülést, hogy a Duna Aszfalt Kft-nek adta el a Simicska Lajos cégében lévő részvénycsomagját.

Nyerges Zsolt eladta a Közgép Zrt.-ben lévő részesedését a Duna Aszfalt Kft.-nek. Az üzletember ezt közleményben jelentette be, egyúttal közölve, hogy a Közgép eladását kifejezetten eredményes és nyereséges üzleti döntésnek tekinti. Hozzátette, a Duna Aszfalt belépése lehetőséget teremt a Közgép szaktudásának továbbélésére, és garantálja a cég további működését.

Nyerges Zsolt júliusban jelentette be, hogy megvásárolja Simicska Lajos és családja építőipari, mezőgazdasági, média- és közterületi reklámpiaci, illetve vagyonkezelői üzleti érdekeltségeit.

A szerződések tartalma, a vételár és a kivásárlás egyéb részletei üzleti titkot képeznek, amelyet a felek nem hoznak nyilvánosságra - közölte a vállalkozó.

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) ugyancsak júliusban hagyta jóvá, hogy Nyerges Zsolt irányítást szerezzen Simicska Lajos üzleti érdekeltségei - köztük a Közgép - felett.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
„Erős személyisége rögvest nyomot hagyott az egyház kormányzásán - Százezrek Rómában, végső búcsú Ferenc pápától
cikkünk frissül

„Erős személyisége rögvest nyomot hagyott az egyház kormányzásán" - Százezrek Rómában, végső búcsú Ferenc pápától

Rómában szombat délelőtt tartják Ferenc pápa gyászmiséjét a Szent Péter téren, majd egy 5 kilométeres, méltóságteljes körmenet végén a Vatikántól távolabb eső Santa Maggiore-bazilikában helyezik végső nyugalomra a szentatyát, példátlanul egyszerű körülmények között, de több százezer ember és világpolitikai nagyságok jelenlétében. Tudósításunk folyamatosan frissül, tartson velünk!

Csányi Péter:  az OTP stratégiája sikeres, de van, amit érdemes újragondolni

Drasztikus változtatást nem tervez, de számos területen készül finomhangolásra Csányi Péter, aki május elsejétől az OTP Bank vezérigazgatója lesz. Az InfoRádióban beszélt arról, hogy mely területeken változtatna, és hogy a leányvállalatok vezetőit jobban integrálná az anyabank működésébe.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.28. hétfő, 18:00
Csányi Péter
az OTP Bank vezérigazgató-helyettese, kinevezett vezérigazgató
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×