Infostart.hu
eur:
363.9
usd:
311.65
bux:
148659.81
2026. augusztus 20. csütörtök István
A vihar után összegyűlt esővízben haladnak járművek a budapesti Teréz körúton, az Oktogonnál 2020. június 14-én.
Nyitókép: MTI/Lakatos Péter

Nincs megállás, az egész országra kiadták a figyelmeztetést

Villámlás már a délelőtti órákban előfordulhat néhol.

Felhőszakadás veszélye miatt is elsőfokú figyelmeztetés van érvényben

  • Budapesten,
  • Pest,
  • Baranya,
  • Bács-Kiskun,
  • Békés,
  • Borsod-Abaúj-Zemplén,
  • Csongrád-Csanád,
  • Fejér,
  • Hajdú-Bihar,
  • Heves,
  • Jász-Nagykun-Szolnok,
  • Komárom-Esztergom,
  • Nógrád,
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg és
  • Tolna megyében.

Hétfőn főként a Dunától keletre, legkisebb eséllyel északnyugaton várhatók zivatarok. Villámlás már a délelőtti órákban előfordulhat néhol. A zivatarokat délutántól elsősorban felhőszakadás kísérheti, de néhol viharos széllökések is előfordulhatnak és nagyobb méretű jég is eshet.

A legmagasabb nappali hőmérséklet általában 21-27 Celsius-fok között valószínű, a tartósabban csapadékos délnyugati tájakon 19-20 fok várható. Késő estére 16-21 fok közé hűl a levegő.

Címlapról ajánljuk

„Fura urak” és felszabadulás – Tarr Zoltán állami és miniszteri díjakat adott át

Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter állami és miniszteri díjakat adott át a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumban augusztus 20. alkalmából szerdán.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
Oldalaztak az amerikai indexek, nem szárnyalt, egyenesen kilőtt a Moderna

Oldalaztak az amerikai indexek, nem szárnyalt, egyenesen kilőtt a Moderna

Az elmúlt hetek optimizmusa után ismét elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, a befektetők a magas kötvényhozamok és az olajár emelkedése miatt aggódnak, miközben különösen nagy nyomás nehezedik a technológiai részvényekre. A tegnapi amerikai esést ma Ázsiában is komoly eladási hullám követte, Európában pedig oldalazást láthatunk.  Délután az amerikai pénzügyminisztérium bejelentette, hogy növeli a hosszúoldali kötvények visszavásárlását, erre pedig nagyot ugrottak a fémek és a tőzsdék, emellett pedig a dollár is nagyobbat gyengült és a kötvényhozamok is csökkenni kezdtek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×