Infostart.hu
eur:
384.14
usd:
333.38
bux:
0
2026. április 3. péntek Buda, Richárd

Petárda szakította le két ujját egy idős nőnek

Csak a szemetet akarta felszedni a 81 éves pannonhalmi asszony.

A győri kórház értesítette a rendőrséget január 1-én arról, hogy a mentők egy idős kézsérült asszonyt vittek be, aki valamilyen pirotechnikai eszköztől sérülhetett meg - olvasható a Police.hu portálon.

A tanúk elmondása alapján az idős asszony séta közben megpillantott a földön egy henger alakú, számára ismeretlen tárgyat, ami - miközben felvette azt - felrobbant a kezében. A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított az eset körülményeinek tisztázása érdekében.

A Kisalföld úgy tudja, hogy a petárda leszakította az idős asszony két ujját.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.04.07. kedd, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
Újabb globális sokk rázza meg a piacokat: így lehet most pénzt keresni rajta

Újabb globális sokk rázza meg a piacokat: így lehet most pénzt keresni rajta

Egy szinte láthatatlan, mégis nélkülözhetetlen eszköz körül olyan ellátási válság körvonalazódik, amely hamarosan a boltok árcéduláin és az egyre gyakoribb termékhiányokon keresztül mindenkit elérhet. Az iráni háború nyomán kialakuló fenyegető hiány nemcsak egy kulcsfontosságú iparágat rázhat meg, hanem beláthatatlan láncreakciót is elindíthat a világgazdaságban. A teljes kép azonban ennél is izgalmasabb: a válság ugyanis egy ritka tőzsdei lehetőséget is nyithat azok előtt, akik időben felismerik, hová érdemes figyelni. Megmutatjuk, kik lehetnek a nyertesek, és mire készülhetnek a befektetők.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×