Infostart.hu
eur:
379.47
usd:
319.94
bux:
0
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Pataky Attila énekes az Edda Művek koncertjén a Papp László Budapest Sportarénában 2020. március 7-én.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Friss hírek az Edda tagjainak állapotáról

Pataky Attilára újabb teszt vár, Gömöry Zsolt otthon gyógyulhat tovább.

Az Edda több tagja is elkapta a koronavírust néhány hete, és a betegség megviselte a zenészeket.

Pataky Attila énekes a Ripostnak elmondta: már jobban érzi magát.

„Fokozatosan tér vissza az erőm, bár még vannak néha hullámvölgyek.

Esténként és éjszakánként időnként még érzem, hogy nem minden tökéletes, de ez a gyógyulási folyamat része, így nem is aggódom.

Pénteken megyek majd kontrollra a Szent László Kórházba, ahol ismételten elvégzik a tesztet.”

Hozzátette: segíti a gyógyulását az a hír is, hogy Gömöry Zsolt billentyűst kedden engedték haza a kórházból.

„Megkönnyeztem a hírt! Az elmúlt két hetet végigaggódtam érte.

Talán jobban féltettem, mint önmagamat, noha én sem voltam jól, de ő nálam is rosszabbul volt”

– emelte ki.

Gömöry Zsolt azt mondta, remek ellátást kapott a kórházban, de mégis jobb, hogy már otthon gyógyulhat.

„Sokkal színesebbnek látom a világot most, mint korábban. Meglátok minden apró szépséget, amik mellett eddig elsétáltam, vagy természetesnek vettem. Gyönyörű házban lakom, csoda szépek a kert bokrai és még a bútoraim is újra tetszenek, pedig már észre sem vettem őket. Arról nem beszélve, hogy mennyi erőt ad a gyermekeim és a feleségem mosolya” – nyilatkozta a lapnak.

A zenész azt üzente a fiataloknak, hogy fokozottan tartsák be az előírásokat és most ne bulizzanak.

„A vírus most leginkább közöttük terjed, ők pedig hazaviszik a szüleikhez és a nagyszüleikhez, akik számára akár végzetes is lehet a betegség.

Srácok, legyetek türelemmel, mert a koronavírus nem játék! Higgyétek el, én tudom!”

– jelentette ki.

Címlapról ajánljuk

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Trump bemondta, mi a tuti a tőzsdén – Vegyük, vagy ne vegyük?

Trump bemondta, mi a tuti a tőzsdén – Vegyük, vagy ne vegyük?

Csúnya időszakot élhettek át a bitcoinnal és ezüsstel rendelkező befektetők, de nem csak ezek a sztáreszközök adtak témát Nagy Viktornak, lapunk vezető részvényelemzőjének, és Vidovszky Áronnak, a Portfolio Investment Services üzletágvezetőjének. Vannak-e tőkepiaci vonzatai Bad Bunny halftime show-n előadott produkciójának? Mit akar mondani Trump, amikor 2029-re 100 ezres értékre várja a Dow Jonest? És miről árulkodik, ha összehasonlítjuk a legnagyobb piaci kapitalizációval rendelkező európai cégeket a világ egyéb éllovasaival? Többek között ezekről is szó esett az Invest legújabb epizódjában.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×