Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 7. vasárnap Ambrus
Pataky Attila énekes az Edda Művek koncertjén a Papp László Budapest Sportarénában 2020. március 7-én.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Kórházba került Pataky Attila, az Edda több tagja beteg

A koronavírus-teszt eredményére vár az együttes egyik tagja.

Nagyon ramatyul vagyok, de még nem biztos, hogy a koronavírust kaptam el. A teszt eredményére még várnom kell – mondta Gömöry Zsolt, az Edda billentyűse, zeneszerzője a Blikknek, egyúttal megerősítette a lap értesülését, hogy a korábban súlyos betegségen átesett 69 éves frontember, Pataky Attila kórházba került.

A Blikk információi szerint Patakyt a Szent László Kórházban ápolják. A lapnak nyilatkozó énekes nem erősítette meg a koronavírus-fertőzéssel kapcsolatos értesülést, mindössze annyit közölt, hogy nagyon nincs jól, fájdalmai vannak. A lap felidézte azt is, hogy Pataky Attila tavasszal még műhisztinek nevezte a koronavírust.

A bulvárlap értesülései szerint a zenekar másik tagja, Kicska László karanténba került. A zenész mindössze annyit közölt a lappal, hogy nehéz időszakon megy keresztül.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×