A Független Benzinkutak Szövetsége a Facebook-oldalán közli, hogy pénteken, június 25-én sok önálló töltőállomás zárva lesz.
„Évek óta tart a családi vállalkozásban működő magyarországi benzinkutak vesszőfutása. Vállalkozásainkat a magyar politika gyakran szavazatszerzési eszközként, »perselyként« használja, miközben a meghozott döntések óriási károkat okoznak a hazai, családi tulajdonban lévő töltőállomásoknak” – olvasható a bejegyzésben.






