Infostart.hu
eur:
379.31
usd:
321.75
bux:
129819.11
2026. február 5. csütörtök Ágota, Ingrid
Választók a szavazófülkékben az európai parlamenti (EP) választáson a XI. kerületi Gazdagrét-Csíkihegyek Általános Iskolában kialakított 56-os szavazókörben 2019. május 26-án.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Önkormányzati választás: három budapesti kerületben is megtámadták a végeredményt

Józsefvárosban, a Ferencvárosban és Budavárban sem ért még papíron véget a 2019. október 13-ai választás.

A Ferencváros után a Józsefvárosban és Budavárban is megtámadták az önkormányzati választások eredményét.

A ferencvárosi óvás részleteiről - mint az Infostart is beszámolt - Baranyi Krisztina megválasztott polgármester számolt be közösségi oldalán.

A Mérce ezt követően értesült úgy, hogy a VIII. és az I. kerületben is óvtak, de erről hivatalos értesítést egyik polgármester sem kapott csütörtök estig.

Éjszaka aztán Pikó András józsefvárosi győztes is egy Baranyi Krisztináéhoz hasonló Facebook-poszttal jelentkezett, szerinte a Fidesz így késlelteti, hogy megalakuljon az új Fővárosi Közgyűlés.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.02.06. péntek, 18:00
Zsigmond Gábor
a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×