Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Fordulat a veronai buszbaleset ügyében

Már a magyar nyomozásnak is van gyanúsítottja, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés gyanújával hallgattak ki egy személyt.

Két hét múlva lesz a 17 halálos áldozattal járó veronai buszbaleset második évfordulója. Miközben az olasz ügyészség már öt vádlottat megnevezett, és zajlik a per a veronai bíróságon, a magyar nyomozásnak sokáig gyanúsítottja sem volt, ez azonban már nincs így - értesült a 24.hu.

A portál kiderítette, hogy a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda munkatársai 2018. december 14-én foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy személyt gyanúsítottként hallgattak ki.

A folyamatban lévő nyomozás érdekeire való tekintettel az üggyel kapcsolatban további információt a rendőrség nem adott.

Címlapról ajánljuk
Szakíró Max Verstappen új csapattársáról: ha nem alkalmazkodik jól, az elődei sorsára jut

Szakíró Max Verstappen új csapattársáról: ha nem alkalmazkodik jól, az elődei sorsára jut

A motorsportol.hu főszerkesztője szerint a Red Bull teljesen logikus döntést hozott azzal, hogy jövőre már nem számít pilótaként a gyengén teljesítő Cunoda Jukira. Ugyanakkor Vámosi Péter arról is beszélt az InfoRádióban, hogy a helyére érkező Isack Hadjarnak sem lesz könnyű dolga, hiszen az osztrák csapatnál Max Verstappen kívánságainak megfelelően végzik a fejlesztéseket, és ha az éppen aktuális csapattárs ehhez nem tud alkalmazkodni, keserű sors vár rá.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×