Infostart.hu
eur:
364.99
usd:
312.22
bux:
133586.12
2026. május 4. hétfő Flórián, Mónika
A későbbi győztes Kapás Boglárka a női 800 méteres gyorsúszás döntője előtt az úszó országos bajnokságon a Duna Arénában 2024. április 12-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Két nappal a verseny előtt belázasodott Kapás Boglárka

Betegséggel küzd az úszó Kapás Boglárka, aki szerdán ugrana medencébe a párizsi olimpián.

A Rio de Janeiróban 800 méter gyorson ötkarikás bronzérmes, utolsó versenyére készülő Kapás közösségi oldalán vasárnap éjjel arról tett közzé bejegyzést, hogy 37,7 Celsius-fokos a testhőmérséklete, emellett hányt is.

Az ötödik olimpiáján szereplő és 200 méter pillangón korábban világ- és Európa-bajnok Kapás annyival kommentálta a képet, hogy „na erre nem számítottam így két nappal úszás előtt”.

A 200 méteres pillangóúszásban döntős szereplésben bízó Kapásnak szerda reggel kellene medencébe ugrania az előfutamban.

Címlapról ajánljuk
Tesztüzem a szlovák–magyar kapcsolatokban: kinek fáj a Felvidék?

Tesztüzem a szlovák–magyar kapcsolatokban: kinek fáj a Felvidék?

Feszültebb hangnem jellemzi az utóbbi napokban a szlovák–magyar politikai párbeszédet, különösen a beiktatás előtt álló magyar miniszterelnök, Magyar Péter kijelentései nyomán. Pozsonyban több kormánypárti politikus is bírálja a leendő kormányfőt, amiért beszédeiben következetesen Felvidékként hivatkozik Szlovákia magyarlakta területeire. A diplomáciai adok-kapok már a kötelező sorkatonaság és a határrevízió kérdését is felszínre hozta.

A Tisza Párt újabb fontos tisztségviselőket nevezett meg

Bujdosó Andrea frakcióvezető bejelentette a Tisza Párt parlamenti bizottsági elnökeit, miután korábban bemutatták az Országgyűlés tiszás alelnökeit is. A házelnököt és az alelnököket is a május 9-ei alakuló ülésen választják meg.
inforadio
ARÉNA
2026.05.05. kedd, 18:00
Szalai Máté
a Clingendael Intézet és a Budapesti Corvinus Egyetem kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×