Infostart.hu
eur:
355.35
usd:
301.9
bux:
133317.74
2026. május 8. péntek Mihály
Hungaroring felirat a mogyoródi pályán 2024. július 15-én. A Magyar Nagydíj versenyeit július 19-től 21-ig tartják.
Nyitókép: Kovács Tamás

Borzasztó, hogy néz ki most a Hungaroring – videó

Két hét sem telt el azóta, hogy leintették a 2024-es Forma–1-es Magyar Nagydíjat, máris sokat változott a Hungaroring: elkezdődött a felújítás második üteme.

Amint az idei verseny után a Forma–1 mezőnye távozott a Hungaroringről, nem sokáig vártak azzal, hogy újra munkagépek lepjék el a mogyoródi pályát, és nekilássanak a felújítás második ütemének.

Arról, hogy hol tartanak a munkálatok, a Hungaroring közösségi felületein osztottak meg egy látványos, mégis mellbevágó felvételt.

11 nap alatt gyakorlatilag eltűnt a célegyenesben található főtribün, ezzel párhuzamosan pedig a boksz- és főépület bontását is megkezdték. A következő nyárra nemcsak a főtribün és a főépület újul meg, hanem a versenyirányítói központ és a paddock is, továbbá a pálya alatt két gyalogos alagutat is kialakítanak, amiket még a rekonstrukció első fázisában előkészítettek.

A felújításnak a 2025-ös verseny után még lesz egy harmadik, egyben utolsó felvonása, amivel a tervek szerint 2026. április 20-ára végeznek.

Címlapról ajánljuk

Politikai földindulás Angliában, Starmer elismeri a fájdalmas eredményeket

A kormányzó Munkáspárt jelentős veszteségeit és a Nigel Farage vezette radikális EU- és bevándorlásellenes Reform UK párt előretörését jelzik az angliai helyhatósági választások első részeredményei. Keir Starmer munkáspárti miniszterelnök szerint az eddig megismert választási eredmények „fájdalmasak”, de nem gyengítik elkötelezettségét az általa megígért változások végrehajtására.
inforadio
ARÉNA
2026.05.08. péntek, 18:00
Navracsics Tibor
közigazgatási és területfejlesztési miniszter
Megütötték a magyar tőzsdét, mutatjuk az okokat!

Megütötték a magyar tőzsdét, mutatjuk az okokat!

Kiújult a káosz a Hormuzi-szoros körül, az Egyesült Államok iráni katonai célpontokat támadott, miután Irán rakétákkal, drónokkal és kis hadihajókkal tüzet nyitott három amerikai rombolóra. Az olajár ismét emelkedik a hírekre, míg az ázsiai tőzsdék esnek, és Európában is csökkenésekkel indul a nap, a hangulaton nem segít, hogy Donald Trump ismét felemlegette a vámokat. Itthon a Molra figyelnek a befektetők a nyitást követő percekben, az olajvállalat hajnalban közzétette első negyedéves számait, a hazai blue chipek közül elsőként, a Telekom pedig ma már osztalék nélkül forog, ennek megfelelően esik az árfolyam. Makrofronton itthon az áprilisi inflációs adat és az előzetes államháztartási beszámoló izgalmas, Amerikából pedig délután érkezik egy fontos munkanélküliségi statisztika. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×