Infostart.hu
eur:
377.95
usd:
319.69
bux:
130030.34
2026. február 8. vasárnap Aranka
Sterbik Árpád, a macedón Vardar Szkopje kapusa a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoportjának 13. fordulójában vívott MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje mérkőzésen Szegeden 2016. február 28-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Anikó

Intenzíven - Szívinfarktusa volt Sterbik Árpádnak

A Telekom Veszprém kapusedzőjével kapcsolatos hírt a Facebookon tették közzé.

A Telekom Veszprém kézilabdacsapata szerdán a hivatalos közösségi oldalán tudatta, hogy szívinfarktusa volt a kapusedző Sterbik Árpádnak, az együttes ikonjának - vette észre az M4Sport.hu.

A 44 éves Sterbik Árpád kedd reggel lett rosszul, kórházba ment, ott állapították meg a bajt.

Az orvosok időben léptek, csütörtökön a sportolólegenda elhagyhatja az intenzív osztályt.

A világ- és Európa-bajnok szerbiai magyar Sterbik Árpád aktív pályafutása során kétszer, 2001 és 2004, majd 2018 és 2020 között volt a Veszprém játékosa, visszavonulását követően a csapat kapusedzője lett. A magyar klub színeiben háromszor bajnokságot, háromszor pedig kupát nyert, míg a Ciudad Reallal négyszeres Bajnokok Ligája-győztesnek vallhatja magát.

Címlapról ajánljuk
Megjelent egy veszélyes ázsiai gombafaj, ami nem kegyelmez a fáknak

Megjelent egy veszélyes ázsiai gombafaj, ami nem kegyelmez a fáknak

A kőrisfákat támadó gombabetegség Magyarországon a 2010-es években jelent meg, 2020 után pedig már a budapesti erdészetekben is olyan mértékben elterjedt, hogy szükségessé vált a beavatkozás – mondta az InfoRádióban a Pilisi Parkerdő Zrt. budapesti erdészetének vezetője. Rittling István figyelmeztetett: ha az érintett fa gyökérzete korhadni kezd, nem marad semmi remény arra, hogy épségben megmarad.
inforadio
ARÉNA
2026.02.09. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×