Infostart.hu
eur:
361.29
usd:
317.01
bux:
145114.42
2026. július 29. szerda Flóra, Márta
Kerkez Milos, az Alkmaar játékosa, miután berúgta csapata második gólját a Lazio ellen a labdarúgó Konferencia-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a római Olimpiai Stadionban 2023. március 7-én. Az Alkmaar 2-1-re győzött.
Nyitókép: MTI/EPA/ANSA/Ettore Ferrari

A ráadásban csúszott ki Kerkezék kezéből a győzelem

A magyar válogatott Kerkez Milos csapata, a Bournemouth az utolsó percekig vezetett, végül azonban csak egy pontot szerzett az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának szombati játéknapján.

A tengerparti város együttese Brentfordban lépett pályára, s bár már a hetedik percben hátrányba került, a 77. percre fordított. Sokáig úgy tűnt, összejön az első siker az idényben, de a hazaiak a ráadás perceiben egyenlíteni tudtak. Kerkez végigjátszotta a találkozót, amelyet megelőzően csapata egy ponttal állt, ezt most megduplázta. A házigazda Brentfordnak egy győzelem mellett ez volt a harmadik döntetlenje a mostani szezonban.

A címvédő Manchester City a Fulham ellen is megőrizte százszázalékos mérlegét - Erling Haaland három góllal vette ki a részét a 5-1-es hazai sikerből -, az idényt szintén jól kezdő Tottenham Hotspur pedig a csapatkapitány Szon Hung Min mesterhármasának is köszönhetően diadalmaskodott 5-2-re Burnleyben.

később:

Brighton-Newcastle United 18.30

vasárnap játsszák:

Crystal Palace-Wolverhampton Wanderers 15.00

Liverpool-Aston Villa 15.00

Arsenal-Manchester United 17.30

Címlapról ajánljuk
Kékszalag: kezdődik a nevezés, de idén nem lesz rekord

Kékszalag: kezdődik a nevezés, de idén nem lesz rekord

A Fifty-Fifty nyerte a Kékszalag Nagydíj hivatalos előversenyét, a Fehér Szalag Nagydíjat és az idén debütáló Katamarán Grand Prix-viadalt is. A csütörtöki Kékszalagon is Józsa Márton címvédő egysége a legnagyobb esélyes, még gyengébb szélben is – jelezte az InfoRádiónak Holczhauser András főszervező, a Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára. Rekorddöntés ugyanakkor idén több okból sem lesz.

Rendkívüli készültség Magyarország háromnegyedén a vízhiány miatt

A legmagasabb fokú riadókészültséget rendelte el Gajdos László élő környezetért felelős miniszer a vízhiány miatt. A 84 körzetből 66-ban a jogszabályban rögzített harmadfokú határérték fölé emelkedett az aszályindex, ami az ország területének 74 százalékát érinti.
inforadio
ARÉNA
2026.07.29. szerda, 18:00
Pletser Tamás
az OTP Alapkezelő szenior portfolió menedzsere
Lakossági nagyágyút igazolt az MBH Bank a versenytársától

Lakossági nagyágyút igazolt az MBH Bank a versenytársától

Az MBH Bank igazgatósága Ákos Tamást (címlapképünkön) nevezte ki az MBH Bank sztenderd kiszolgálásért felelős üzleti vezérigazgató-helyettesévé. A pozíciót eddig Ginzer Ildikó töltötte be, ő ezentúl is a banknál marad. Az új vezető a CIB Bank lakossági üzletágának éléről érkezik, ahol jelentős eredményeket ért el a lakossági üzletág növekedési pályára állításában.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×