Infostart.hu
eur:
361.44
usd:
317.65
bux:
144468.27
2026. július 28. kedd Szabolcs

Robbant a bomba: Beckham távozik a Realból

David Beckham a nyáron elhagyja a Real Madridot - jelentette be a klub sportigazgatója, Predrag Mijatovic.

Beckham elhagy minket. Nem hosszabbítjuk meg szerződését a klubbal" - mondta a szakvezető a Sky Italia televíziós társaságnak.

A 31 éves angol játékost, akinek júniusig szól a szerződése a spanyol klubbal, több - angol, olasz, spanyol, francia és amerikai - egyesülettel is összefüggésbe hozták.

A futballista az utóbbi időben kevés játéklehetőséget kapott a Real edzőjétől, Fabio Capellótól: a királyi gárda idénybeli 25 meccséből mindössze hétszer szerepelt a kezdőcsapatban.

Címlapról ajánljuk

Csizmadia Ervin az Arénában: mi lesz Orbán Viktor sorsa?

Jelenleg nincs személyi kihívója Orbán Viktornak a Fidesz élén, ám az is látszik, hogy a párt nem olyan egységes, mint amilyennek eddig mutatta magát – vélekedett az InfoRádió Aréna című műsorában Csizmadia Ervin politológus, a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója, aki nem számít gyors döntésekre Orbán Viktor jövőjét illetően.
Szárad a Velencei-tó: most érdemes nyaralót venni?

Szárad a Velencei-tó: most érdemes nyaralót venni?

Már meghallgatható a Portfolio Checklist keddi adása. A mai műsor első részében azt vizsgáltuk meg, hogyan alakult át a Velencei-tó ingatlanpiaca, és mi áll a nyaralók iránti érdeklődés visszaesése mögött. Arról is beszélgettünk, hogy a térség egyre inkább lakóövezetté válik-e, vagy maradt még esély a klasszikus üdülőpiac újjáéledésére. Vendégünk Balogh László, az Ingatlan.com vezető gazdasági szakértője volt. A műsor második részében azt jártuk körbe, mit várnak a befektetők a világ legnagyobb technológiai vállalatainak gyorsjelentéseitől, és hogy valóban fordulóponthoz érkezett-e a mesterséges intelligenciába öntött hatalmas beruházások megítélése. A témát Kövesy Károllyal, a Portfolio részvénypiaci elemzőjével elemeztük.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×