Infostart.hu
eur:
364.71
usd:
308.55
bux:
0
2026. május 1. péntek Fülöp, Jakab
Federal Way, WA, USA - Dec 11 2011
Nyitókép: 4kodiak/Getty Images

Drágul a YouTube Prémium, egyelőre Amerikában

Egyelőre az Egyesült Államokban drágul a Google szolgáltatása. Ott sem mindenkinél.

A napokban a YouTube - sok más szolgáltatáshoz hasonlóan - jelentős áremelést hajtott végre előfizetési díjain, egyelőre csak az Egyesült Államokban. Ennek eredményeként az eddig havi 12 dollárba kerülő YouTube Prémium mostantól 14 dollárjába (körülbelül 17 százalékos emelésről van szó) kerül majd az új és régi előfizetőknek egyaránt - írja a pcforum.hu.

A családi csomag ára még nem emelkedik. Az tavaly drágult 18 dollárról 23 dollárra.

A Google a magyar előfizetők számára továbbra is az eddigi, 1800 forintos havidíjért cserébe kínálja a YouTube Prémiumot. A kérdés csupán az, hogy meddig.

Címlapról ajánljuk
Han Solo a tőzsdén – a döntések, amelyeket csak utólag nevezünk nagyszerűnek

Han Solo a tőzsdén – a döntések, amelyeket csak utólag nevezünk nagyszerűnek

Miért tűnik úgy, hogy a legnagyobb üzleti sikerek mögött mindig egyetlen bátor döntés áll? A válasz egyszerű: mert így meséljük el őket. A Han Solo-effektus megmutatja, hogyan alakítjuk át a komplex gazdasági folyamatokat hőstörténetekké, ám azt is, hogy miért vezet ez gyakran félreértésekhez. A valóságban ugyanis a siker ritkán köthető egyetlen emberhez.

Két bejelentést is tett a leendő egészségügyi miniszter

A Facebookon üzent a Tisza Párt országos listáján megválasztott országgyűlési képviselő, az Egészségügyi Minisztérium élére kijelölt politikus.
inforadio
ARÉNA
2026.05.04. hétfő, 18:00
Fodor Gábor
volt miniszter, a Közép-európai Rendszerváltást Kutató Intézet vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×