Infostart.hu
eur:
354.47
usd:
311.21
bux:
0
2026. június 30. kedd Pál
Nyitókép: Időkép.hu

Ez bizony 40 centi friss hó a Kékesen - Videó

Szerda után csütörtökön is esett az ország legmagasabb pontján - nem is kevés hó.

Az ország legmagasabb pontján a hóvastagság csütörtökre elérte a 40 centimétert - írja a Heves megyei hírekre szakosodott Heol.hu.

Szerdán országszerte havazás alakult ki, a 300 méternél magasabban fekvő települések közül Hárskúton 17 centi, Bakonybélnél 14 centi hó hullott az Országos Meteorológiai Szolgálat közlése alapján.

A csapadék csütörtökön is csak átmenetileg szünetelt, de pénteken már csökken a havazás esélye, fagypont körüli csúcshőmérséklettel.

A hófehér, téli táj - mint a Heol.hu cikkírója megjegyzi - sokakat csábít a Kékesre, az ilyenkor sokszorosára növekedett turistaforgalom, illetve a csúszós, fagyott úton való közlekedés a szokottnál nagyobb körültekintést igényel - téli gumival, akár hólánccal is.

A szerdai havazásról íme egy gyorsított videó a Déli sípálya webkamerájából:

Címlapról ajánljuk
Már Magyar Péter is próbálja megfegyelmezni a lakosságot – itt az üzenet

Már Magyar Péter is próbálja megfegyelmezni a lakosságot – itt az üzenet

A helyzet rendkívüli, az ország több területén már kritikus a helyzet a vízellátásban – mondta a miniszterelnök.

Jön a fizetéskorlátozás és a Szuverenitási Hivatal megszüntetése

Dönthet a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről szóló, valamint a polgármesteri és vármegyei közgyűlési elnöki javadalmazás korlátozásával összefüggő törvényjavaslatokról az Országgyűlés kedden. A képviselők elkezdik az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslat vitáját.
inforadio
ARÉNA
2026.06.30. kedd, 18:00
Velkey György János
az Egyházi Kórházak Egyesületének elnöke, a Bethesda Gyermekkórház főigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×