Infostart.hu
eur:
362.32
usd:
317.74
bux:
143889.34
2026. július 22. szerda Magdolna
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Fotó: az ügyészség felvétele

Kádba fojtotta idős szeretőjét a nő, örök börtön vár rá

Az ügyészség számára kevés volt a 20 év börtön. Életfogytiglant kérnek a szeretőjét meggyilkoló asszonyra.

Ahogy arról az Infostarton is beszámoltunk belefojtottak saját kádjába egy idős szatmári férfit. A nő 40 éves szeretője és egy 20 férfi követte el a gyilkosságot az ügyészség vadirata szerint.

Nyugdíjfizetés után támadtak rá, altatót tettek az italába, majd miután a férfi eszmélni kezdett bódulatából a kád 40 centis vizébe nyomták a fejét. A vádiratból is az kiderült, hogy az asszony "rendszeres szexuális szolgáltatást" nyújtott a megölt férfinak.

Most a bíróság előtt is életfogytig tartó szabadságvesztést kért a Debreceni Fellebbviteli Főügyészség a 40 éves nőre, aki tettét 20 évvel fiatalabb unokatestvérével együtt követte el.

A hatgyermekes asszonynak, pont a szexuális viszony okán, a lakáshoz saját kulcsa is volt. Az elkövetők 290 ezer forintot, élelmiszereket és dohányt vittek el a házból. A páros egymásra próbálta kenni a gyilkosságot az eljárás során.

A Nyíregyházi Törvényszék korábban 20 év fegyházra ítélte az elkövetőket nyereségvágyból, védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett emberölés bűntette miatt. Az ügyész súlyosabb büntetésért.

A Debreceni Fellebbviteli Főügyészség csak az asszonnyal szemben indítványozta a jelentős súlyosítást, azt, hogy az ítélőtábla életfogytig tartó fegyházra ítélje.

Társa vonatkozásában az ítélet helybenhagyására tett indítványt, mivel álláspontja szerint a 20 éves férfi egyedül nem követte volna el a bűncselekményt. Mivel azonban az áldozat kádba fojtásában meghatározó szerepe volt, ezért nincs ok arra, hogy enyhítsék a büntetését.

Címlapról ajánljuk

Bóka János új Fidesz-frakcióvezető: a Tisza Párt nem akarja, hogy 2030-ban az emberek szabadon dönthessenek

Készen állok a politikai közösségünk szolgálatára, vállalva, hogy megőrzöm az elmúlt 16 év eredményeit és képviselem értékeinket – jelentette ki megválasztása után kedden Bóka János, a Fidesz új frakcióvezetője egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.07.22. szerda, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
Itt a történelmi csúcs a magyar tőzsdén!

Itt a történelmi csúcs a magyar tőzsdén!

Ma is elsősorban az iráni fejleményekre figyelnek a befektetők világszerte, de más fejlemények is borzolják a kedélyeket: az amerikai kereskedelmi főképviselő újabb, több tucat országot érintő vámintézkedéseket helyezett kilátásba a Trump-adminisztráció részéről, ráadásul eközben meredeken emelkedik az olaj ára, mivel felerősödtek a közel-keleti ellátási kockázatok. Ázsiában felemás kereskedést láthattunk, Európában és Amerikában egyelőre pozitív a kép. A magyar tőzsde az OTP-nek köszönhetően felülteljesített; a társaság megállapodást írt alá a Luminor megvásárlásáról, amely a Balti régió harmadik legnagyobb bankcsoportja. Az OTP végül történelmi csúccsal zárta a napot

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×