Infostart.hu
eur:
352.9
usd:
308.27
bux:
138405.87
2026. június 19. péntek Gyárfás

Négy fiatalt gázolt el a részeg autós

Négy fiatalt gázolt el egy ittas autós Nyírbátorban; a 14-20 év közötti helyi lakosok közül egy súlyos, három könnyű sérüléseket szenvedett - közölte Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

A súlyos sérülést a legfiatalabb, 14 éves fiú szenvedte el - mondta a százados.

Hozzátette: a gázoló helybeli férfi a helyszínelés adatai szerint ittas volt, így ellene büntetőeljárás indult.

Címlapról ajánljuk
Jön a bizonyítványosztás, de jobb, ha mellőzzük a dicsekvő posztokat – tanácsok, intelmek a szakértőtől

Jön a bizonyítványosztás, de jobb, ha mellőzzük a dicsekvő posztokat – tanácsok, intelmek a szakértőtől

A szülőknek nem szabad hagyniuk, hogy gyermekük abban mérje a személyisége értékét vagy a szerethetőségét, hogy éppen milyen osztályzatot kap – mondta az InfoRádióban a Benedetto Gyermekvédelmi Szolgálat igazgatója. Gál Beatrix szerint az az ideális, ha a bizonyítvány vagy az osztályzat megmarad iránymutatásnak arra vonatkozóan, hogy a gyermek merrefelé tart, mely dolgokon lehetne változtatni az előrejutás érdekében.

Magyar Péter enged-e illegális migránsokat Magyarországra? Tájékoztató Brüsszelben

Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is – mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.
inforadio
ARÉNA
2026.06.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×