Infostart.hu
eur:
363.02
usd:
313.75
bux:
150552.7
2026. augusztus 16. vasárnap Ábrahám
Ütközésben összetört személygépkocsi a XIII. kerületben, a Váci út és a Bulcsú utca kereszteződésében 2019. április 9-én. Összesen hat autó ütközött össze, a balesetben többen megsérültek.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Drámai képek az esti budapesti tömegbalesetről

A XIII. kerületben, a Váci út és a Bulcsú utca kereszteződésében, a Lehel Csarnoknál hat autó ütközött össze, a balesetben két ember súlyosan megsérült.

A Váci utat ezen a szakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták.

Budapest, 2019. április 9.
Ütközésben összetört személygépkocsik a XIII. kerületben, a Váci út és a Bulcsú utca kereszteződésében 2019. április 9-én. Összesen hat autó ütközött össze, a balesetben többen megsérültek.
MTI/Mihádák Zoltán
MTI/Mihádák Zoltán

Címlapról ajánljuk

Elkészült a katasztrófavédelem videója a busztragédiáról

A vasárnap hajnali, 12 halálos áldozatot követelő buszbaleset helyszínén a hivatásos tűzoltók, a mentőszolgálat és civil szakemberek összehangolt munkájára volt szükség a roncsok alatt rekedt utasok kiszabadításához – derül ki a katasztrófavédelem által közzétett összefoglalóból.
inforadio
ARÉNA
2026.08.17. hétfő, 18:00
Baranya Sándor
egyetemi docens, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vízépítési és Vízgazdálkodási Tanszék vezetője
Épül a fenékküszöb Paksnál, indul a Tisza-kormány lakásépítési programja

Épül a fenékküszöb Paksnál, indul a Tisza-kormány lakásépítési programja

Elkezdődött a fenékküszöb építése és a betonelemek beemelése a Dunába Paksnál, a vízszint megemelésére gyors megoldást nyújtó bárkák elsüllyesztése pedig tegnap megkezdődött. Vitézy Dávid bejelentette, hogy elindítja a Tisza-kormány a Wekerle Lakásépítése programot amellyel megfizethető bérlakásokat és kollégiumi férőhelyeket létesítenének. Kármán András pénzügyminiszter arról számolt be, hogy az állam mintegy 100 milliárd forintot takarít meg az M6-os autópálya Érd és Dunaújváros közötti szakaszának üzemeltetésén, miután a kabinet felülvizsgálta a korábbi kormány által előkészített, rendkívül előnytelen koncessziós szerződést. Cikkünk folyamatosan frissül a Tisza-kormány döntéseivel vasárnap.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×