Infostart.hu
eur:
363.54
usd:
315.21
bux:
150022.25
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly

Drogok és fegyverek egy XXIII. kerületi lakásban - képgaléria

Összesen 26 kilogramm amfetamint, 220 gramm kokaint, két lőfegyvert és tizennégy lőszert találtak a rendőrök egy 36 éves budapesti férfi lakásában - közölte hétfőn a rendőrség.

A XXIII. kerületi Középtemető utca egyik lakóházában vasárnap tartottak házkutatást a rendőrök, ekkor kerültek elő a drogok és a fegyverek.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói a Nemzeti Nyomozó Irodával együttműködve összesen öt embert állítottak elő az ügyben, akik megalapozottan gyanúsíthatók kábítószerrel való visszaélés elkövetésével.

A gyanúsítottak között van egy holland és egy litván állampolgárságú férfi is - olvasható a rendőrség honlapján.

A nyomozók szerint a budapesti férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy külföldről jelentős mennyiségű kábítószer Magyarországra való behozatalát szervezte meg.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Megkezdődött a dunai fenékküszöb emelése – Kormányszóvivői tájékoztató

A Paksi Atomerőmű vízállás miatt kialakult nehéz helyzete kezelését tartja fókuszban a kormány, ennek megfelelően a Duna partján fekvő város témájában tartottal első heti tájékoztató sajtótájékoztatóját a hétközi kormányülést követően a kabinet. Részletesen szó volt a dunai kőrakás menetéről, a bárkák leereszthetőségről, a romániai és az osztrák tanulságokról és az összefogás szereplőiről, felelőseiről.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×