Infostart.hu
eur:
354.35
usd:
300.68
bux:
134545.2
2026. május 9. szombat Gergely

Újabb vicces rendőrvideó - nézze meg a tollaslabdázó járőröket!

Szolgálat közben tollaslabdázó rendőrökről készült videofelvételt tettek fel az internetre Csehországban. A két, közúti ellenőrzésre kirendelt egyenruhásnak a gyér forgalom miatt láthatóan nincs munkája, ezért inkább játszanak.

(A videót megnézheti itt, a Magyar Televízió Híradójának honlapján.)

Ütőjük a kocsik megállítására használt kis táblájuk, a labda pedig valószínűleg egy kavics. Közben nem is sejtik, hogy egy közeli ház ablakából valaki rögzíti a játszmát.

A rögtönzött pálya egy kisebb letérő vagy pihenőhely, ahol a szolgálati kocsijuk is áll. Komótosan mozognak, ha például a "labda" az útra gurul, egyikük elballag érte, s folytatják a játékot - perceken át.

Azután egyikük kimegy az útra, és a jól ismert mozdulattal feje fölé lendíti a táblát. Bár a videó itt véget ér, nyilvánvaló, hogy egy közeledő autót készül megállítani.

A cseh rendőrség egy névtelenséget kérő tisztje a videót közzétevő Idnes portálnak nyilatkozva elmondta, a két rendőrtől magatartásuk miatt három hónapon keresztül fizetésük egynegyedét vonhatnák meg, de várhatóan nem firtatják majd a két sportos kolléga kilétét.

Magyarországon a bajai rendőr hip-hopként elhíresült tánc keltett országos derültséget, a két "előadó" ellen végül nem indult fegyelmi eljárás.

Címlapról ajánljuk
Ukrajna: tűzszünetet jelentett be Donald Trump, Volodimir Zelenszkij is megszólalt

Ukrajna: tűzszünetet jelentett be Donald Trump, Volodimir Zelenszkij is megszólalt

Szombattól kezdődően háromnapos tűzszünetet jelentett be Ukrajna és Oroszország között Donald Trump amerikai elnök Washingtonban pénteken. Bejelentette azt is, hogy a fegyvernyugváshoz kapcsolódva a két ország ezer-ezer hadifoglyot is kicserél. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök pénteken a Telegram üzenetküldő alkalmazásban megerősítette az amerikai elnök által bejelentett megállapodást az ukrán-orosz tűzszünetről és a fogolycseréről.

A brit kormánypárt súlyos vereséget szenvedett az angliai, walesi és skóciai választásokon

A kormányzó brit Munkáspárt a péntek estig ismertté vált adatok szerint súlyos vereséget szenvedett az előző nap tartott angliai tanácsi, illetve skóciai és walesi parlamenti választásokon, amelyek a Nigel Farage vezette radikális EU- és bevándorlásellenes Reform UK párt jelentős előretörését eredményezték.
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
Megalakul az új Országgyűlés, kétharmados Tisza-többséggel - Megválasztják Magyar Pétert miniszterelnöknek

Megalakul az új Országgyűlés, kétharmados Tisza-többséggel - Megválasztják Magyar Pétert miniszterelnöknek

Különleges időpontban, ma várható az új parlament alakuló ülése, ahol az április 12-i választások eredményeként soha nem látott kétharmados többséggel (141 fővel) rendelkezik a Magyar Péter vezette Tisza Párt. Folyamatosan frissülő tudósításunkban a helyszínről jelentkezünk és számolunk be az Országházban és azon kívül zajló eseményekről. Délután már Magyar Péter lehet az ország új miniszterelnöke, aki két beszéddel is készül megválasztása alkalmából.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×