Infostart.hu
eur:
392.32
usd:
342.54
bux:
121261.65
2026. március 13. péntek Ajtony, Krisztián

Paris Hilton narkós?

Paris Hilton állítja: nem drogozik. Azt azonban nem árulta el, miért volt az orrcimpáján fehér por.

Paris Hiltont a minap New Yorkban kapták lencsevégre, egy barátjával, Brandon Daviesszel elköltött ebéd után.

A fotót publikáló New York Post szerint a Hilton szállodalánc örökösnőjének egyik orrcimpáján gyanús fehér por volt látható. Az újságírók rögtön lecsaptak a sztorira: Paris biztosan drogozik.

A szőke celebritás szóvivője visszautasította a találgatásokat és kijelentette: Paris nem használ kábítószert. Elliot Mintz arra azonban nem tudott válaszolni, akkor mégis mi volt a fehér anyag az énekesnő orrán.

Mintz szerint Paris most nem kér helyreigazítást a laptól, de elgondolkodik azon, beperelje-e az újságot.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.13. péntek, 18:00
Pásztor Szabolcs
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója
Elhúzódó háborúra kezdenek készülni a befektetők - Mutatjuk, mit csinálnak a tőzsdék és az olajár

Elhúzódó háborúra kezdenek készülni a befektetők - Mutatjuk, mit csinálnak a tőzsdék és az olajár

Elhúzódó iráni háborúra kezdenek készülni a befektetők, ami a gazdasági növekedési kilátásokat rontja, a magas olajár az inflációs kockázatokat erősíti, ez pedig a Fed kamatcsökkentéseit is elodázhatja. Erre estek csütörtökön az amerikai tőzsdék, a Dow idei mélypontján zárt, és ma reggel az ázsiai piacokon is mínuszokat látni. Az európai tőzsdéken eséssel indul a nap, miután az olajár ismét emelkedik, a brent továbbra is 100 dollár felett áll. Délután pedig érkezik a Fed leginkább figyelt inflációs mutatója, ami szintén megbolygathatja a tőzsdéket.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×