Infostart.hu
eur:
353.42
usd:
309.02
bux:
143072.29
2026. július 4. szombat Ulrik

Haláleset akadályozza a Gladiátor 2 forgatását

Colin Farrel kitárulkozott. Az ír színész egy lapnak elmondta: szívesen nézte Russel Crow-t a Gladiátorban, és annyira rajong pályatársáért, hogy azt sem bánja, ha legközelebb csak egy WC-jelenetet lát tőle.

Colin Farrel a Vanity Fair magazinnak kijelentette: Russel Crow a legnagyobb példaképe, és mindegy, milyen szerepet alakít, mindenképpen fantasztikusan játszik.

"Nagyon élveztem a Gladiátort, de azt gondolom, hogy ha Crow letolja a gatyáját, és ráül a WC-re, az is teljesen kiüt" - dicsért sajátos stílusban az ír színész.

Az ajnározott Crow közben elárulta, hogy a rendező Ridley Scott-tal folyamatosan gondolkoznak a Gladiátor folytatásán.

"Folyamatosan törjük a fejünket a Gladiátor 2 elkészítésén, de nagyon megnehezítettük a saját dolgunkat azzal, hogy megöltük a karakteremet" - fűzte hozzá ironikusan a főszereplő Maximus-t alakító 42 éves színész.

Címlapról ajánljuk
Megváltoztak a nyarak, itt a bizonyíték: a mai magyar gyerekek egy sokkal forróbb éghajlatba születtek bele

Megváltoztak a nyarak, itt a bizonyíték: a mai magyar gyerekek egy sokkal forróbb éghajlatba születtek bele

A különböző generációk teljesen más nyarakat ismertek meg: több forró nap fordult elő a 2013–2025 között született Alfa-generáció születési időszakában, mint a megelőző X, Y és Z generáció idején együttvéve. A HungaroMet adatelemzéséből az is kiderül, hogy Budapesten egyre gyakoribbak és tartósabbak a hőhullámok.

Kitzinger Szonja: a balatoni strandéttermekben és street food büfékben is megjelentek az ínyenc falatok

14. alkalommal jelent meg a Magyar Konyha magazin nyári lapszámának mellékleteként a Balaton gasztrokalauz. A kiadvány idén megújult formában, a korábbiaknál szigorúbb válogatással mutatja be a tó környékének legjobb gasztronómiai helyeit, a szerkesztőség által legjobbnak ítélt TOP 100-at.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×