Infostart.hu
eur:
384.85
usd:
328.94
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes

Ismét veszélyben a Stones turnéja

Újabb felhők árnyékolják be a Rolling Stones turnéját, a csapat alkoholproblémákkal küzdő gitárosát ugyanis kórházba vitték.

A banda ismét elhalaszthatja európai körútját, amelyet első ízben azért kellett későbbre tolni, mert a gitárosuk egy súlyos baleset után agyműtéten esett át. Keith Richards azonban már jobban van, és képes is arra, hogy végigturnézza Európát.

Most azonban a másik gitáros kezelése sodorja veszélybe a turnét. Roonie Woodot nem először kezelik alkoholproblémákkal. Utoljára 2005 áprilisában vonult be egy észak-londoni kórházba, mielőtt az együttes elindult volna amerikai koncertkörútjára. A kezelés segített is neki abban, hogy megállja az ivást a turné alatt.

Mostanában azonban ismét inni látták. A gitáros a hónap elején egy londoni klubban ünnepelte 59. születésnapját, ahol a vendégek láthatták, amint egymás után dönti le az italokat.

Címlapról ajánljuk
Káel Csaba az új filmjéről: a Magyar menyegző a példa arra, hogy a néphagyományok átmenthetők napjainkba

Káel Csaba az új filmjéről: a Magyar menyegző a példa arra, hogy a néphagyományok átmenthetők napjainkba

Csütörtökön lesz a hazai mozibemutatója a Magyar menyegző című filmnek, ami hiánypótló alkotásként a magyar néptánc, népzene erejét és a szerelem örök történetét egyesíti a mozi nyelvén. A rendező, Káel Csaba az InfoRádióban elmondta: régebbi személyes erdélyi benyomásaiból, élményeiből is táplálkozott, a forgatás során pedig nem alkalmaztak dublőröket, a színészek megtanultak néptáncolni.
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump megszólalt Grönlandról, enyhül a nyomás a tőzsdéken

Trump megszólalt Grönlandról, enyhül a nyomás a tőzsdéken

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére. Az elnök kijelentései enyhítették némileg a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, és az amerikai piacok is kisebb felpattanást mutatnak. A menedékeszközök eközben jól teljesítenek, az arany ára új csúcsra emelkedett. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×