A kormányfő kommentben úgy fogalmazott: „A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat.”
Az Országgyűlés keddi rendkívüli ülésén elfogadta:
- az Országgyűlés vizsgálóbizottságai munkájának hatékonyabbá tételéről szóló törvényjavaslatot,
- a médiaszolgáltatásokról és a kommunikációról szóló törvényjavaslatot,
- az uniós forrásokhoz való hozzáféréshez szükséges törvénymódosításokat,
- a sürgős és a kivételes eljárások számát átmenetileg emelő házszabály-módosítást.







