Infostart.hu
eur:
364.65
usd:
309.5
bux:
0
2026. április 17. péntek Rudolf
Nyitókép: Getty Images/

Villamosmegállóba csapódott egy autó a fővárosban

Baleset történt Budapesten, egy IX. kerületi villamosmegállóban.

Egy autó belecsapódott Mester utca/Ferenc körúti villamosmegállóba, amelyet letarolt. A Blikk olvasói fotókat közöl a balesetről.

Rendőrautók is érkeztek, de mentőkre állítólag nem volt szükség.

Baj van az M0-on

A katasztrófavédelem közben arról számol be, hogy összeütközött egy személygépkocsi és egy teherautó az Budapest XVII. kerületében, az M0-ás autóút 50. kilométerénél, az M5-ös autópálya felé vezető oldalon. Tűzoltók is érkeztek a baleset helyszínére.

Címlapról ajánljuk
Nemzetközi jogász: így akadályozhatja meg a Tisza-kormány a kilépést a Nemzetközi Büntetőbíróságból

Nemzetközi jogász: így akadályozhatja meg a Tisza-kormány a kilépést a Nemzetközi Büntetőbíróságból

Bár Magyarország 2002 óta tagja a Nemzetközi Büntetőbíróságnak, az azóta eltelt időben nem hirdették ki itthon törvényben a hágai székhelyű bíróság alapszabályát, aminek a köztársasági elnök „immunitása volt az oka” – mondta az InfoRádióban Tóth Norbert nemzetközi jogász. Az NKE egyetemi docense részletesen elmagyarázta, hogyan lehetne visszafordítani az elvileg június 2-án záruló kilépési folyamatot, ha a jövendő Tisza-kormány ezt akarná.
inforadio
ARÉNA
2026.04.17. péntek, 18:00
Dobrowiecki Péter
Lengyelország-szakértő, az MCC Magyar-Német Intézet kutatási vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×