Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás
Czepek Gábor, a Szerencsejáték Zrt. vezérigazgatója a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) és a Szerencsejáték Zrt. stratégiai együttműködési megállapodásáról tartott sajtótájékoztatón a budapesti Akvárium klubban 2020. szeptember 10-én. A nemzeti lottótársaság 2021 végéig támogatja a magyar olimpiai csapatot, és a szponzorációs hozzájárulás nemcsak a nyári, hanem a téli ötkarikás játékokra, valamint a téli európai ifjúsági olimpiai fesztiválra való felkészülésre is kiterjed.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Az MVM vezetője lesz Lantos Csaba energiaügyi miniszter államtitkára

Czepek Gábor nevét az Országgyűlés gazdasági bizottsági meghallgatásán jelentették be.

Czepek Gábor, az MVM elnök-vezérigazgatója lesz Lantos Csaba új energiaügyi miniszter államtitkára – hangzott el az Országgyűlés gazdasági bizottságában. Arról nem esett szó, hogy ki váltja az MVM élén a szakembert. A parlamentben azért került napirendre a kérdés, mert átalakul a kormányzati struktúra, és új tárca jön létre Energiaügyi Minisztérium néven.

A bizottsági meghallgatásról itt írtunk bővebben.

Czepek Gábor a Telex összefoglalója szerint 2021 szeptemberében került az MVM Csoport élére, előtte 2018-tól a Szerencsejáték Zrt. vezérigazgatója volt, egyben a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő igazgatóságának elnökeként irányította az igazgatóság munkáját. A szakember korábban dolgozott már a központi igazgatásban, a Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium igazságügyi és magánjogi jogalkotásért felelős helyettes államtitkára volt, előtte pedig a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumban is dolgozott közigazgatási államtitkárként.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×