Infostart.hu
eur:
385.58
usd:
331.09
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára
Road rollers building the new asphalt road
Nyitókép: i-Stockr/Getty Images

Hetekig tartó lezárás az M7-es–67-es út csomópontjában

November 3. és 30. között körforgalmat építenek.

Ebben az időszakban szünetel a közlekedés az M7-es Nagykanizsa felőli, a 67. sz. főútra vezető lehajtó ágán és a sztráda 67-es útról a Budapest irányába vezető felhajtó ágán.

A lezárás alatt a Nagykanizsa felől érkezők a 130-as jelzésű Balatonőszöd, Szólád M7 autópálya csomópontot használva érik el Kaposvárt, Balatonlellét, Balatonszemest és a környező településeket. A Kaposvár felől érkezők szintén a 130-as jelzésű Balatonőszöd, Szólád M7 autópálya csomópont igénybevételével közlekedhetnek Budapest irányába.

A Budapest felől Kaposvár felé közlekedőket, valamint a Kaposvár irányából Nagykanizsa felé közlekedőket a részleges lezárás nem érinti.

A korlátozásra körforgalom építése miatt van szükség a 67-es gyorsforgalmi út látrányi elkerülő szakaszának építésével összefüggésben.

A NIF kitért arra, november 3. és 11. között egy vadátjáró hídgerendáinak beemelését végzik a 67-es út 85+300 kilométerszelvényénél. A munkálatok alatt mindkét irányban jelzőőrös forgalomirányítás várható.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×