Infostart.hu
eur:
377.95
usd:
319.69
bux:
130030.34
2026. február 8. vasárnap Aranka
Nyitókép: Facebook/Orbán Viktor

Nem nagyon láttuk még Orbán Viktort így öltözve

Igazi nyári öltözékben fotózták le a miniszterelnököt Horvátországban.

Az Instagramra is felkerült az az Orbán Viktorral készült fotó, amit egy milnai horvát étterem személyzete készített. A bejegyzés tanúsága szerint a magyar kormányfő szombaton járt a vendéglátóhelyen. A mosolygós felvételen színes, levélmintás nyári ingben és rövidnadrágban látható - szúrta ki a 24.hu.

Orbán Viktor csütörtökön az Egyesült Államokban, a texasi Dallasban mondott beszédet az Amerikai Konzervatív Unió nagyszabású nyári konferenciáján (CPAC), majd onnan hazatérve pénteken kormányülést tartott. Úgy tűnik, ezután pihenni indult.

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Konoba Gajeta (@konoba_gajeta) által megosztott bejegyzés

Címlapról ajánljuk
Veszélyben a hazai méhek – program indul a rózsaszín akác felszaporítására

Veszélyben a hazai méhek – program indul a rózsaszín akác felszaporítására

Az Országos Magyar Méhészeti Egyesület génmegőrzési és kísérleti ültetvényeket hoz létre az ország több pontján, hogy a jövőben a rózsaszín akác minél nagyob mennyiségben kereskedelmi forgalomba kerülhessen, illetve méhészek, kertészek is használni tudják. Lászka István Attila erdőmérnök az InfoRádióban elmondta: a közönséges akáchoz képest a rózsaszín akácnak jóval magasabb a nektártartalma, később virágzik, így kevésbé veszélyeztetik a tavaszi fagyok, és nem utolsósorban kiváló méhlegelőnek is minősül.

Vesztünkbe rohanunk, egy bolygókapitány menthetné meg a Földet

Felgyorsult a globális felmelegedés üteme. A Föld átlaghőmérséklete már 1,4 Celsius-fokkal haladja meg az iparosodás előtti. Egy nemrégen kiadott jelentés szerint ezért nemcsak az üvegházhatású gázok felelősek, hanem egy eddig alulértékelt tényező is, a légköri aeroszol-részecskék mennyiségének gyors csökkenése. Ezekről a folyamatokról Rozgonyi Ádám kérdezte Szabó Pétert, az ELTE Meteorológiai Tanszékének kutatóját.
inforadio
ARÉNA
2026.02.09. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×