392.76
365.49
66550.85

Ibrahimovic duplájával győzött a Manchester United

Zlatan Ibrahimovic két góljával a Manchester United 2-0-ra győzött a West Bromwich Albion otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának szombati játéknapján.

A svéd csatár a meccs 5. és 56. percében volt eredményes, és 11 találatával már a góllövőlista harmadik helyén áll.

Premier League, 17. forduló:

West Bromwich Albion-Manchester United 0-2 (0-1)

20. Hull City 17 14-36 12

Szécsényi Bálint: már nem a 10-12 százalékos hozam a normalitás, hanem a 6-7 százalék

A befektetők hozzászoknak akár egy alacsony, akár egy magas kamatszinthez, miközben a piaci körülmények már megváltoztak. Amire pedig megszokják a megváltozott (jelen esetben magasabb) kamatszintet, akkor az már nem elérhető számukra. Korábban azzal kellett küzdeni, hogy mindenki fektesse be a pénzét, ne hagyja parlagon, most pedig arról kell meggyőzni a befektetőket, hogy nem a 10-12 százalék a normalitás, hanem a 6-7 százalék, mondta el a Portfolio-nak Szécsényi Bálint. Az Equilor elnök-vezérigazgatójával a megváltozott befektetési környezetről, a mesterséges intelligencia, a forintgyengülés és az infláció hatásairól, és a hazai befektetési szolgáltatók közötti versenyről is beszélgettünk.