Infostart.hu
eur:
386.94
usd:
332.11
bux:
119772.1
2026. január 14. szerda Bódog
A ferencvárosi Lisztes Krisztián, miután gólt szerzett a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójában játszott Ferencvárosi TC - MOL Fehérvár FC mérkőzésen a Groupama Arénában 2023. április 2-án.
Nyitókép: Koszticsák Szilárd

Már az MLSZ is beszállt Lisztes Krisztián megmentésébe

A Magyar Labdarúgó-szövetség a múlt héten személyesen tárgyalt Németországban a 19 éves Lisztes Krisztián németországi helyzetéről.

A 19 éves játékos még nem szerepelt tétmeccsen a frankfurtiak első csapatában - írja az nb1.hu a Metropol nyomán.

Az U21-es válogatott szövetségi edzője, Szélesi Zoltán a belgiumi meccsük után dr. Barczi Róberttel, az MLSZ sportigazgatójával Frankfurtba utazott, hogy Lisztes helyzetéről beszéljen.

"Találkoztunk a Frankfurt sportigazgatójával, valamint a felnőttcsapat pályaedzőjével és erőnléti edzőjével. Szóba került Lisztes Krisztián is. Arról beszélgettünk, hogy miben tudjuk támogatni a játékost, hogyan tudunk együttműködni a Frankfurttal” – mondta el a Metropolnak Szélesi Zoltán.

"Afelől érdeklődtünk, hogyan segíthetnénk a frankfurti beilleszkedését, a válogatott edzőtáboraiban mivel tudunk a leginkább hozzájárulni ahhoz, hogy mielőbb alkalmazkodjon a Bundesliga színvonalához. Nekünk, a Frankfurtnak és Lisztesnek is közös érdekünk, hogy minél hatékonyabban tudjunk együtt dolgozni, és a játékos mielőbb kiemelkedő teljesítményre tudja váltani a benne rejlő óriási potenciált.”

Lisztes Krisztián nyáron igazolt a Ferencvárostól a frankfurtiakhoz. Német sajtóhírek szerint elképzelhető, hogy a Frankfurt az elkövetkező hetekben úgy dönt, hogy a télen kölcsönadja majd a 19 éves futballistát.

Címlapról ajánljuk
Klímakutató: nincs vége az extrém hidegnek, az enyhülés után visszatér a havazás

Klímakutató: nincs vége az extrém hidegnek, az enyhülés után visszatér a havazás

Az Európát és Magyarországot jelenleg érintő havas, hideg időjárást nem rendkívüli esemény okozza, hanem több, egymással összefüggő légköri folyamat együttállása – hangsúlyozta az MCC Klímapolitikai Intézetének vezető kutatója az InfoRádióban. Kovács Erik szerint az átmeneti, enyhébb, ködös napok után erőteljes, szibériai hideg levegő érkezik ismét, éjszakai és nappali fagyokkal.

Kis-Benedek József: meg vannak számlálva az iráni vezetés napjai, az USA és Izrael heteken belül beavatkozhat

A fejlemények és a reakciók alapján úgy tűnik, Washington és a helyi lakosság zöme politikai rendszerváltást akar Iránban – mondta az InfoRádióban a biztonságpolitikai szakértő. Úgy véli, komoly okok miatt sem történhet meg Ali Hamenei ajatollahhal az, ami Nicolás Maduróval Venezuelában.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×