Infostart.hu
eur:
363.33
usd:
309.3
bux:
135643.99
2026. április 21. kedd Konrád
Carlos Sainz, a Ferrari spanyol versenyzője érkezik a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Ausztrál Nagydíjának otthont adó melbourne-i pályára 2022. április 7-én. A futamot április 10-én rendezik.
Nyitókép: MTI/AP/Asanka Brendon Ratnayake

Rátámadtak Carlos Sainzra, de jöttek a járókelők

Rablás áldozata lett a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjon harmadik Ferrari-pilóta, Carlos Sainz Jr.

A csapata közlése szerint a 29 éves versenyzőtől Milánóban, a nyílt utcán lopták el luxus karóráját.

Vasárnap este éppen elhagyta belvárosi szállodáját, amikor fiatalok beszédbe elegyedtek vele, egyikük pedig valahogy megszerezte az órát.

A tolvajok öröme azonban nem tarthatott sokáig: a 18 és 20 év közötti három férfit röviddel az eset után Sainz járókelők segítségével elfogta, a spanyol pilóta pedig visszakapta a drága karórát, amelynek értéke olasz sajtóértesülések szerint 300 ezer euró (115 millió forint).

Címlapról ajánljuk

Csizmadia Ervin: a magyar politikatörténetben különleges helyzet állt elő

Érthető, hogy miért titulálták balliberálisnak a Tiszát a kormánypártok, ahogy annak is jó oka van, hogy a végül győztes formáció lényegében a párt vezetőjének személyén kívül szinte semmilyen kártyáját nem terítette ki – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója.
inforadio
ARÉNA
2026.04.22. szerda, 18:00
Tálas Péter
Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport biztonságpolitikai elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×