Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Robert Lewandowski, Angel Di Maria és Karim Benzema képe is ott van a megrajzoltak között.
Kattintson ide, hogy megnézze a madridi Marca által publikált képsorozatot.
Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Robert Lewandowski, Angel Di Maria és Karim Benzema képe is ott van a megrajzoltak között.
Kattintson ide, hogy megnézze a madridi Marca által publikált képsorozatot.

Kiújult a káosz a Hormuzi-szoros körül, az Egyesült Államok iráni katonai célpontokat támadott, miután Irán rakétákkal, drónokkal és kis hadihajókkal tüzet nyitott három amerikai rombolóra. Az olajár ismét emelkedik a hírekre, míg az ázsiai tőzsdék esnek, és Európában is csökkenésekkel indul a nap, a hangulaton nem segít, hogy Donald Trump ismét felemlegette a vámokat. Itthon a Molra figyelnek a befektetők a nyitást követő percekben, az olajvállalat hajnalban közzétette első negyedéves számait, a hazai blue chipek közül elsőként, a Telekom pedig ma már osztalék nélkül forog, ennek megfelelően esik az árfolyam. Makrofronton itthon az áprilisi inflációs adat és az előzetes államháztartási beszámoló izgalmas, Amerikából pedig délután érkezik egy fontos munkanélküliségi statisztika. Hasonló témákról is szó lesz következő befektetési konferenciánkon, május 12-én jön a Portfolio Investment Day 2026. Ne hagyja ki az év egyik legizgalmasabb befektetési eseményét! Jelentkezés itt.
Áprilisban mind a négy meghatározó jegybank változatlanul hagyta az irányadó kamatot, de a döntés mögött nagyon különböző monetáris politikai helyzetek állnak.
Iran accuses the US of violating the truce, alleging it targeted an oil tanker and carried out attacks on coastal areas.