eur:
406.63
usd:
363.65
bux:
86253.25
2025. április 10. csütörtök Zsolt
Dainis Kristopans, a francia csapat játékosa (k) a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 1. fordulójában játszott Telekom Veszprém - Paris Saint-Germain mérkőzésen a Veszprém Arénában 2022. szeptember 15-én. A Veszprém 36-34-re győzött.
Nyitókép: MTI/Kovács Anikó

Ma folytatódhat a veszprémi menetelés – sport a tévében

A szezont nagy győzelmi sorozattal nyitó férfi kézilabdacsapat a Dinamo Bucuresti ellen játszik a BL-ben.

Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Dinamo Bucuresti

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Aalborg-Kielce

Sport 2

13.45: Lovassport, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Horvát körverseny, 2. szakasz

20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2

14.00: Sznúker, Brit Open

Arena 4

21.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Girona-Real Madrid

Címlapról ajánljuk
Szakíró: Bahreinben jöhet a Ferrari nagy feltámadása

Szakíró: Bahreinben jöhet a Ferrari nagy feltámadása

Jelentős előrelépést remél a Ferrari a Forma-1-es szezon folytatásáról, akár már a hétvégi Bahreini Nagydíjtól. Idén eddig csak a negyedik erőnek számított a McLaren, a Mercedes és a Red Bull mögött, a sivatagi helyszínen azonban valószínűleg jobb esélyei lesznek. Vámosi Péter, a Motorsport Online főszerkesztője efféle várakozásokkal tekint a versenyhétvége elé.

Nagyot hibáztak a Csehország határát biztosító rendőrök

A cseh rendőrök a szlovák határon beengedtek egy kamiont az országba annak ellenére, hogy a száj- és körömfájás miatti intézkedések ezt tiltották. Szlovákiában közben a Tátrai Nemzeti Park vezetése felhívással fordult a száj- és körömfájás eddigi járványgócainak közelében élőkhöz, hogy ne kiránduljanak a hegyekbe.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.11. péntek, 18:00
Kürti Gábor
a Magyar Kerékpárosklub elnöke
Folytatódott a hullámvasút, ütötték az amerikai tőzsdéket

Folytatódott a hullámvasút, ütötték az amerikai tőzsdéket

Hatalmas a volatilitás a világ tőzsdéin, ebből ma is ízelítőt kaptak a befektetők: miközben tegnap még arra emelkedtek történelmi mértékben a vezető amerikai részvényindexek, hogy Donald Trump egy 90 napos szünetet rendel el azon országok számára, amelyek nem vezettek be megtorló (visszavágó) vámokat az Egyesült Államokkal szemben, és ez a jó hangulat az ázsiai és az európai részvénypiacokra is átterjedt, ma már újra az eladók kerültek fölénybe az amerikai tőzsdéken, ahol a vezető indexek 2,5-4,5 százalék mínuszba estek. Többen arra figyelmeztettek, hogy a piaci emelkedéseket érdemes profitrealizálásra, kiszállásra felhasználni, ezt láthattuk ma az amerikai piacon. Az esésben az élen ma is a nagy technológiai cégek álltak, nagyot esett az Apple, az Amazon, a Meta, az Nvidia és a Tesla árfolyama is, és mivel ezek súlya nagy a vezető amerikai részvényindexekben, az egész piacot lehúzták. Május 8-án lesz a Portfolio Investment Day 2025 befektetési konferenciánk, ahol profi szakemberek osztják meg befektetési ötleteiket, legyen szó a részvény-, állampapír-, nyersanyag-, kripto-, ingatlan- vagy műtárgypiacról. Most érdemes jelentkezni! Információ és jelentkezés.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×