Infostart.hu
eur:
358.41
usd:
308.65
bux:
129728.5
2026. május 22. péntek Júlia, Rita

Két góllal nyertek az oroszok

Az orosz labdarúgó-válogatott 3-1-re nyert Moszkvában a szerb együttes ellen a magyar érdekeltségű csoportban a Nemzetek Ligája csütörtöki nyitányán.

A házigazdák a gól nélküli első félidő után a második játékrész elején büntetőből szereztek vezetést, húsz perccel később pedig megduplázták az előnyüket. Ugyan a szerbek a hajrához közeledve szépíteni tudtak, de három perccel Mitrovics gólja után újra betaláltak az oroszok, ezzel eldöntötték a mérkőzést.

Az orosz válogatott legközelebb Magyarország ellen a Puskás Arénában lép pályára vasárnap 18 órától.

Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport, 1. forduló:

Oroszország-Szerbia 3-1 (0-0)

Gólszerzők: Dzjuba (48., 81., az elsőt 11-esből), Karavajev (69.), illetve Mitrovics (78.)

Címlapról ajánljuk

Üzemi baleset Tiszaújvárosban – kétgyermekes családapa halt meg

Eloltották a robbanás utáni tüzet a Mol tiszaújvárosi üzemében. Egy kétgyermekes családapa halt meg, ketten súlyosan, heten könnyen megsérültek. Veszélyes anyag nem került a levegőbe – hangzott el a helyszíni sajtótájékoztatón. Kapitány István miniszter szerint a balesetnek nincs kihatása az ország üzemanyagellátására, Hernádi Zsolt Mol-vezér szerint a műanyaggyártás sincs veszélyben.
inforadio
ARÉNA
2026.05.25. hétfő, 18:00
Zsidai Zoltán Roy
gasztronómiai szakember, a Zsidai-csoport tulajdonosa, ügyvezetője
Tisza-kormány – Nyomozás indult az NKA ügyében, folytatódik a harc az uniós pénzekért

Tisza-kormány – Nyomozás indult az NKA ügyében, folytatódik a harc az uniós pénzekért

A Fidesz-frakció több parlamenti bizottságban is tagcseréket hajt végre az Országgyűlés alakuló ülésén elfogadott összetételhez képest. Orbán Anita külügyminiszter a helsingborgi NATO-külügyminiszteri találkozón vesz részt, ahol személyesen egyeztetett Andrij Szibihával, Ukrajna külügyminiszterével is. Közben Vitézy Dávid arról beszélt, hogy a kormány kiemelt ügyként kezeli a budapesti repülőtér kapacitásbővítését és jobb megközelíthetőségét, beleértve a kötöttpályás kapcsolat megvalósítását, Magyar Péter pedig felszólította Novák Katalint, hogy három év után szólaljon meg a kegyelmi ügy részleteiről, miután a Sándor-palota nyilvánosságra hozott dokumentumai szerint K. E. kegyelmi ügyében az iratokból nem derül ki egyértelműen, mi indokolta a pozitív döntést.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×