Infostart.hu
eur:
363.38
usd:
315.85
bux:
146247.01
2026. július 31. péntek Oszkár
Kozák Danuta mutatja egyesben, párosban és négyesben nyert aranyérmét a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokságon 2018. augusztus 26-án.
Nyitókép: MTI Fotó: Kovács Tamás

Újabb baba érkezik Kozák Danutáéknál?

Ha ilyen jó visszatérni, jövőre ismét kisbabánk lesz? Kozák Danuta vidáman kommentálta három világbajnoki aranyérmét, arra utalva, hogy a tavaly nyári szülése után igen jól sikerült a visszatérés.

A magyar versenyzők kilenc érmet, hat aranyat, egy ezüstöt és két bronzot gyűjtöttek a portugáliai Montemor-o-Velhóban vasárnap zárult kajak-kenu világbajnokságon, ezzel az éremtáblázat második helyén zártak. Az olimpiai számokat tekintve 3-1-1 volt a dobogós mérleg, az ötszörös ötkarikás bajnok Kozák Danuta pedig szülés után visszatérve triplázott a vb-n.

Közösségi oldalán Kozák utal is arra, hogy ha szülés után ilyen a visszatérés, akár jöhetne is a következő baba...

Címlapról ajánljuk
Hetekig nem lehet visszakapcsolni a paksi atomerőművet – Magyar Péter elmondta, mi várható

Hetekig nem lehet visszakapcsolni a paksi atomerőművet – Magyar Péter elmondta, mi várható

Az országban évtizedek óta nem látott helyzet alakul ki jövő hétre, mivel várhatóan hétfőre teljesen le kell állítani a paksi atomerőművet. Kiderült, hogy mikor indulhat újra a termelés a Dunamenti Erőműben és hogy mik lesznek a teendők.

Kína vállról indítható rakétákkal „higgasztaná le” Iránt

Egy hírügynökség szerint Kína heteken belül vállról indítható rakétákkal láthatja el Iránt. Teherán Izraellel és az Egyesült Államokkal folytatott háborúja közben szintet lépett egy, a Szuezi-csatorna elleni támadással. Közben az Iránnal szövetséges húszik „tranzitdíjat” vetnének ki a Vörös-tengeren áthaladó hajókra.
inforadio
ARÉNA
2026.07.31. péntek, 18:00
Csörnyei Géza
a Fővárosi Vízművek Zrt. vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. július 31. 10:17
2026. július 31. 10:04
×
×