Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Sima győzelemmel rajtolt a magyar női vízilabda-válogatott

Győzelemmel kezdte szereplését a belgrádi Európa-bajnokságon a magyar női vízilabda-válogatott. Szilágyi Péter szövetségi kapitány együttese a csoportmérkőzések első fordulójában 11-6-ra nyert Hollandia ellen.

A világbajnoki címvédő magyarok az első negyed végére három góllal elhúztak (4-1), de a félidőre a hollandok egy gólra is fel tudtak zárkózni (6-5).

A meccs második felében a magyarok egyértelmű fölényben játszott, így végül öt góllal nyertek.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×