Infostart.hu
eur:
390.13
usd:
338.82
bux:
121861.79
2026. március 12. csütörtök Gergely

Kiesett a Fehérvár az UEFA Kupából

A Fehérvár 2-0-ra kikapott a svájci Grasshoppers otthonában, így a hazai 1-1-es döntetlen után kiesett az UEFA Kupából.

Nagy rohamokkal kezdte a találkozót a hazai csapat, így a félidő középre már kétgólos előnyt szerzett. Előbb Dos Santos szöglete után Sutter fejelt a kapuba, majd Dos Santos 25 méterről lőtt védhetelen gólt a jobb alsó sarokba.

Csertői Aurél együttesének a szünet előtt volt néhány lehetősége, de szépíteni nem tudott. A második félidőben a Grasshoppers már nem erőltette a támadásokat, a székesfehérváriak pedig gyenge támadójátékuk miatt nem voltak veszélyesek a svájci kapura.

 

A Fehérvár kiesésével az utolsó magyar csapat is elköszönt az európai kupáktól.


Dárdai Pál csapata, a német Hertha továbbjutott, mivel az 1-0-ás berlini siker után a visszavágón 2-2-es döntetlent játszott a grúz Ameri Tbiliszi vendégeként.

A francia Marseille is továbbjutott. A francia együttes idegenben 3-3-as, a visszavágón 0-0-ás döntetlent ért el a svájci Young Boys ellen.

A Newcastle csak 1:0-ás összesítéssel jutott túl a lett Ventspils ellen.

Címlapról ajánljuk
Ők már biztosan kiesnek az Országgyűlésből: itt a lista

Ők már biztosan kiesnek az Országgyűlésből: itt a lista

Lezajlott az utolsó plenáris parlamenti ülés, és akár a Fidesz, akár a Tisza nyeri meg az április 12-i választást, az már biztos, hogy a következő Országgyűlés teljesen más lesz, mint a mostani. A kormányoldalról és az ellenzék soraiból ugyanis nagyon sokan nem indulnak el a voksoláson – összeállításunk róluk szól.

Czepek-bizottság – Üzenet egy kijevi óvóhelyről

Kijevben tárgyal a magyar delegáció a Barátság kőolajvezeték újraindításáról – erről beszélt Czepek Gábor, az Energiaügyi Minisztérium parlamenti államtitkára csütörtökön, Kijevben készült Facebook-videójában. Közben az Európai Bizottság vizsgálati misszió küldését javasolta Ukrajnába vezeték körül kialakult vita tisztázása érdekében.
inforadio
ARÉNA
2026.03.12. csütörtök, 18:00
Kövér László
az Országgyűlés elnöke, a Fidesz Országos Választmányának elnöke
Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormúzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormúzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Irán egy napon belül hat tankerhajót is megtámadott a Perzsa-öbölben, egy iraki kikötőben horgonyzó hajón súlyos sérültek, halottak is vannak. Az olajár a hírre meredeken ugrott, a Brent olaj ma reggel ismét 100 dollár / hordó fölé száguldott. Az iráni vezetés közben azzal fenyegetőzik, hogy amerikai techcégek közel-keleti irodáit fogja lőni. Az izraeli és amerikai légierő folyamatosan bombázza Irán területeit - annak ellenére, hogy Trump elnök bejelentette többször is a háború végét az elmúlt napokban, a helyzet folyamatosan eszkalálódik. Chris Wright amerikai energiaügyi miniszter közben bejelentette: még hetek kérdése lehet, mire Amerika tengerészeti kíséretet tud biztosítani a Hormuzi-szoros olajtankereinek. Délután Irán új vezére bejelentette: a Hormuzi-szoros lezárva marad, mint "nyomásgyakorlási eszköz." Cikkünk percről percre frissül az iráni háború csütörtöki eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×