Infostart.hu
eur:
384.81
usd:
330.81
bux:
123872.29
2026. március 5. csütörtök Adorján, Adrián

Cseh László triplázott

Harmadik aranyérmét szerezte Cseh László a trieszti rövidpályás úszó Európa-bajnokságon. A Kőbánya SC klasszisa ezúttal 100 háton nyert. Korábban 200 és 400 vegyesen lett Európa-bajnok.

Cseh László így a férfiak összetett versenyében is győzött, és nyolcezer eurós jutalmat vehetett át az európai szövetségtől.

Az Eb záró napján 400 vegyesen Jakabos Zsuzsanna bronzérmes, Hosszú Katinka ötödik lett. Boulsevicz Beatrix 100 pillangón és Kovács Ágnes 100 mellen egyaránt a hetedik helyen végzett.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

Szakértő: az iráni háború miatt Törökország, Európa „kapuőre” hatalmas migrációs hullámra számít

A Migrációkutató Intézet vezető elemzője az InfoRádióban arról beszélt, hogy a török államvezetés egy, a szíriai polgárháború okozta migrációs hullámnál is nagyobbtól tart az iráni háború miatt. Ennek kezelésében egyedül az Európai Unió lehetne partner, de az előző megállapodás is törékenynek bizonyult.

Szijjártó Péter Moszkvában: Vlagyimir Putyin jóváhagyta két kényszersorozott magyar fogoly elengedését

Szijjártó Péter bejelentette: garanciát kaptunk arra, hogy változatlan áron megvan a Magyarországra szánt orosz kőolaj és földgáz a nemzetközi energiapiaci válság ellenére is. „Az orosz–magyar kapcsolatok stabilak, és pozitív irányba fejlődnek, ideértve az energiapolitikai kérdéseket is, a szénhidrogéneket és zászlóshajó-projektünket, a paksi atomerőművet” – mondta Vlagyimir Putyin.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×