Infostart.hu
eur:
363.78
usd:
316.22
bux:
0
2026. augusztus 4. kedd Dominika, Domonkos
A tomboló szélvihar miatt víz árasztja el a hamburgi halpiacot 2022. február 17-én. Közlekedési és áramszolgáltatási fennakadásokat okozott, és legkevesebb két halálos áldozatot szedett Németországban az Ylenia nevű viharfront, amely óránkénti 120-140 kilométeres sebességű széllökésekkel és heves esőzéssel csapott le az ország északi részére előző éjjel.
Nyitókép: MTI/AP/DPA/Daniel Bockwoldt

Egyszer csak bejött az Elba a komp ablakán – videó

Talán csak filmekben láthatók ilyen képek, de ez most az észak-németországi valóság.

Katasztrófafilmbe illő videó kering a világhálón, benne az látható, amint békésen üldögélő komputasok közé egyszer csak víz tör be az ablakokon át.

A jelenet az észak-németországi tomboló vihar következménye, egy Hamburg környékén közlekedő komp fedélzetén vették kamerára.

A kompot az Elba folyó hullámai tették ilyen módon próbára, fedélzetén három utas meg is sérült, de egyikük sem súlyosan.

Mutatjuk a riasztó képeket!

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.04. kedd, 18:00
Gerendai Károly
a Sziget Fesztivál főszervezője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×